Zavrieť

Porady

Superstretko Porady

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Prídete na stretnutie? Ak áno, voľte termín!

Počet hlasujúcich
61. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Vyhovuje mi termín 28.-29.5.

    46 75.41%
  • Vyhovuje mi termín 4.-5.6.

    36 59.02%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Už sme sa o tom pár krát neoficiálne bavili a keďže sa zdá, že tento nápad má podporu, tu je:

Koncom mája sa bude konať (?) pri príležitosti 1.výročia existencie Porady, celoslovenské superstretnutie členov a fanúšikov Porady.

Miesto konania by malo byť niekde v strede Slovenska (ten je tuším v obci Krahule ?), aby to mali Bratislavčania i Košičania rovnako ďaleko. Stretnutie by bolo cez víkend - zo soboty na nedeľu - nech to stojí za to.

Teraz sa však najskôr dohodnime formou verejnej ankety, kto má predbežný záujem prísť a v akom termíne. Z našej debaty na kafčotreffe v BA 9.4. vyplynulo, že zaujímavé termíny by boli tieto dva:

28. - 29.5. alebo
4. - 5.6.

Takže - kto z Vás má záujem, nech ho prejaví hlasovaním v ankete za jeden, prípadne oba, z týchto termínov.

Ďalšia otázka na Vás je, či máte niekto tip na veľkú chatu alebo lepšie veľký penzión, kde by sa táto akcia mohla konať. Ideálne by boli Donovaly a podobne. Ozvite sa prosím buď priamo tu v téme alebo mi pošlite súkromnú správu.
Usporiadat
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

V to dufam aj ja, že sa Prievidžania dohodnú, napr. ces sukromne správy. Ak by som náhodou pozabudla, kopni ma "do hlavy", lebo dorábam vyúčtovania spoločenstiev a ratujte ma všetci koncom 4/2005 ma čaká kontrola soc. poisťovne za 8 rokov dozadu. Uf, uf. Takže bodne hoci aj pracovný oddych s poraďákmi.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
JANI....neboj...nenechám ťa tu...jasné..že sa už nejako dohodneme...môžeme predtým urobiť stretko v PD a dohodnúť sa tam...a ku kontrole...veľa šťastia..
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
už sa teším Krahule sú stred Európy, je tam pekne, hlavne v zime super lyžovačka , detto Skalka - to je stredisko nad Krahuľami - ešte teraz sa dá super lyžovať, Donovaly sú nádherné aj v zime aj v lete

no, a Richard, ja tú turistiku "nemusím"
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
ALDA
Hlasovala som, ale rada by som vedela či prídu aj nad 50-tku, aby som nekazila priemer! /aj staré vykopávky -samozrejmä iba podľa rodného listu/
by sa mohli zúčastniť a nabrať energiu a vedomosti tých mladých a už skúsených!!
Hláste sa!!!!!
Alda, mať tvoje problémy a Onasisove milióny! akú 50-tku máš na mysli? váhové parametre? Takých bude nad 50 kg! neboj a čo sa veku týka, my tu máme všetci niečo nad 17 ja už pekných pár rôčkov, zvykla som si
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Jožko, a nedalo by sa prijéchať už v piatok navečer - ja ráno strašne nerada vstávam a keď mám kamsi do Stredozeme ešte cestovať to by som musela hóóódne skoro očká rozliepať v sobotu ráno!!! A v piatok večer by to molo byť napríklad metodické usmernenie ku dvojdňovému školeniu z oblastí daňovej, účtovnej a mzdovej problematiky...
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Dobrý nápad Ľuba, takže super tvrdé jadro zraz už v piatok večer na školení k metodickému usmerneniu!
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Hm, zatiaľ sa nám tu nik nehlási s ponukou svojej chatičky, penziónu či hotelíku, spomedzi 6000 členov Porady tu snáď je niekto vlastníkom podobného zariadenia?! Ozvite sa!
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Za púheho poldňa existencie tejto témy sa našlo už 19 Poradcov, ktorí by radi prišli. Z Východu, Západu, Juhu, Severu, či Stredu. Ste super!
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
Ja by som tak strašne rada išla. Ale straaaaaašne.
Ale 6.6. mám štátnice. Takže by to asi nebol najlepšie strávený víkend :-(
Všetkým Vám prajem príjemnú zábavu a dobrú spoločnosť a verím, že takéto stretnutie nie je posledné, a že dalšieho už sa budem môcť zúčastniť aj ja.
Ešte raz takto vopred všetkým prajem pekný víikend.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Jozef Mihál
zraz už v piatok večer na školení k metodickému usmerneniu!
Prikláňam sa k piatku ak by to bolo možné..ale bez metodického usmernenia
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
Fajn, výborne, to už by som mal mať väčší kľud, hlasoval som za oba termíny. Chata je fajn, ale prinajhoršom aj v stanoch sa dá bývať, nie? Sú z porady aj nejaké veštice, aby vyveštili, v ktorých z týchto termínov bude dobré počasie?
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Tiež by som bola za začiatok už v piatok, ak ma teda zoberiete so sebou :-)
Jeden z tých dvoch víkendov nebudem mať k dispozícii dopravu z Blavy, možno by som sa mohla niekomu podielať na nákladoch PHM ...
Pôjde niekto autom z Ba a má voľné miesto?
:-)
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

ricij
Fajn, výborne, to už by som mal mať väčší kľud, hlasoval som za oba termíny. Chata je fajn, ale prinajhoršom aj v stanoch sa dá bývať, nie? Sú z porady aj nejaké veštice, aby vyveštili, v ktorých z týchto termínov bude dobré počasie?
stany nieeeee !!! :-)
ak budú iba stany, už aj sa odhlasujem :-) som sa nastanovala voľakedy dosť, neviem, či by to dnes so mnou neskončilo niekde na urológii, alebo tak :-)
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

ricij-na začiatok si všetci dáme proti-ďaždový tanec a bude vymalováno
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
bepo
ricij-na začiatok si všetci dáme proti-ďaždový tanec a bude vymalováno
Hej v Afrike majú dažďový a potom ešte oplodňovania.
Ale protidažďový, ta taký ešte nevymysleli.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
ricij
...ale prinajhoršom aj v stanoch sa dá bývať, nie?
...uff, to radšej namiesto penzióniku poďme do Carltonu...(ak nejaký na Donovaloch už postavili).

Haló, kde a kto je ten ochotný, čo si rád naplní (a adekvátne zarobí) svoj hotelík v horách koncom mája približne 50-timi školeniachtivými občanmi?
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
ayya
stany nieeeee !!! :-)
ak budú iba stany, už aj sa odhlasujem :-) som sa nastanovala voľakedy dosť, neviem, či by to dnes so mnou neskončilo niekde na urológii, alebo tak :-)
Ja by som sa teda s chuťou pridala!!!! - mám fajn kontakt na super ubytovanie v CHVOJNICI - ale neviem či to nie je odruky...., ale treba dať vedieť rýchlo počet kusou a termínik!!!!
ohnisko-opekačka, veľká spoločenská, pekné izby so sociálkami, fitnesko a tuším i bazén...., ale neviem či by sme to využili - ten bazén - hihihihi
asi by sa podarila slušná ceny, výborne tam varia á môžeme si priniesť tekutú stravu - pri malinkej tržbe aj domácim, prižmúria očká....:p
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
SWAY...myslíš CHVOJNICU pri PRIEVIDZI...to by bolo super...tam aj kameňom dohodím ..či ešte existuje nejaké iná???
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Hlinkovx
SWAY...myslíš CHVOJNICU pri PRIEVIDZI...to by bolo super...tam aj kameňom dohodím ..či ešte existuje nejaké iná???
Chvojnica je niekde smer Myjava - Vrbovce (Tak som to nasla na mape - nie ze by som to poznala).
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

Ak sa jedná o chatu-typu hotelík patriaci CHZ Nováky, tak manžel povedal, že je slušný. Ale ja len do hotelíka, sú tam vraj aj nejaké chatky a to ja radšej nie. Už som pohodlná. Chvojnica je smer Prievidza, odbočka v Nitrianskom Pravne, pri chate končí cesta. Do Chvojnice chodí autobus, ale od autobusu je to k hotelu vraj hodinka peši. Možno by bolo dobre uvažovať aj nad niečim.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať