Zavrieť

Porady

Superstretko Porady

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Prídete na stretnutie? Ak áno, voľte termín!

Počet hlasujúcich
61. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Vyhovuje mi termín 28.-29.5.

    46 75.41%
  • Vyhovuje mi termín 4.-5.6.

    36 59.02%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Už sme sa o tom pár krát neoficiálne bavili a keďže sa zdá, že tento nápad má podporu, tu je:

Koncom mája sa bude konať (?) pri príležitosti 1.výročia existencie Porady, celoslovenské superstretnutie členov a fanúšikov Porady.

Miesto konania by malo byť niekde v strede Slovenska (ten je tuším v obci Krahule ?), aby to mali Bratislavčania i Košičania rovnako ďaleko. Stretnutie by bolo cez víkend - zo soboty na nedeľu - nech to stojí za to.

Teraz sa však najskôr dohodnime formou verejnej ankety, kto má predbežný záujem prísť a v akom termíne. Z našej debaty na kafčotreffe v BA 9.4. vyplynulo, že zaujímavé termíny by boli tieto dva:

28. - 29.5. alebo
4. - 5.6.

Takže - kto z Vás má záujem, nech ho prejaví hlasovaním v ankete za jeden, prípadne oba, z týchto termínov.

Ďalšia otázka na Vás je, či máte niekto tip na veľkú chatu alebo lepšie veľký penzión, kde by sa táto akcia mohla konať. Ideálne by boli Donovaly a podobne. Ozvite sa prosím buď priamo tu v téme alebo mi pošlite súkromnú správu.
Usporiadat
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
ekin
hlasim sa na oba terminy aj na piatok vecer...a ponukam zvoz autickom z KE... az ..no neviem kam, ale urcite tam trafim...Kedze sa jedna o Punto..iba tri osôbky radsej, aby vsetci mali zarucene pohodlicko..:-)
Evi..som rada...že ja tiež dovalíš...
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

eviketa
Ja by som teda radšej čosi v prírode aj s opekačkou, ako niečo hotelové.
Žeby sa dakde splašilo prasiatko?
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
bepo
Žeby sa dakde splašilo prasiatko?
ja veru syna so sebou brať nebudem...aj keď mi nahrádza zo dve prasiatka...
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
eviketa
Ja by som teda radšej čosi v prírode aj s opekačkou, ako niečo hotelové.
tiež by som niečo prirodzené - športové a nie nóbl akciu. Aj rande - stretávky zo strednej mávame v prírode, je to lepšie v rifliach ako šponovať sa v nóbl šatách - a ani nemám.
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Neuveriteľné, koľko dokážete za chvíľu popísať A ja úbohá som sa k týmto dôležitým infoškám dostala až teraz. No chem povedať, že tento nápad sa mi veľmi páči, sama som už dávnejšie na Porade písala, že by bodlo takéto stretko. Samozrejme, že som zahlasovala za oba termíny a teraz je to už len na dohode. Podnikla som aj nejaké prieskumnícke aktions - volala som známemu v Tajove, ktorý má tzv penzión a predbežne som sa informovala, či by neboli voľné nejaké kapacity. Tajov je pri BB a je tam veľmi pekne. Penziónik má slušné dvojposteľové izby aj s možnosťou prístelku, vonku je ihrisko na tenis aj na futbal, ohnisko... Cena ubytka aj s plnou penziou je 450,- na osobu (dospelák), polpenzia 390,- na osobu a deň. Bolo mi povedané, ak je záujem, sú voľné kapacity na ten začiatok júna. Takže ak by ste sa rozhodli, môžem zajednať.
Neviem ako je to s tou Chvojnicou, treba napísať, či je tam voľno, koľko stojí tam ubytko, aby sme sa vedeli rozhodnúť a dohodnúť.
Ešte mám kamošku, ktorá má hotel na Donovaloch, tam som zatiaľ nevolala, v prípade potreby by som sa aj tam mohla informovať.
No a na záver ešte vidím ďalšiu možnosť a to Krahule. Tam je tiež plná penzia 450,- Sk, ale zatiaľ neviem či je voľno v tých termínoch, no v prípade, že by bol záujem môžem sa tam informovať. Je tam tiež veľmi pekne, tak isto je tam veľmi ústretová pani majiteľka... čo dodať, ozývajte sa, píšte Vaše názory, hádam spolu na niečo prídeme
Naposledy upravil Beata : 26.04.05 at 12:52
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

karkulka
ja veru syna so sebou brať nebudem...aj keď mi nahrádza zo dve prasiatka...
Len ho zober,ugrilujeme ich spolu.
0 0
Luckasari Luckasari

Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

ja ten Tajov poznám, mali sme tam akciu z práce, bolo tam pekne, dá sa urobiť aj pekná prechádzka do prírody, mne by sa to celkom pozdávalo

... ináč super nápad s týmto superstretkom ... ak pôjdem, tak tiež autom z KE, takže môžem zobrať z okolia, kto pôjdete ...
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

aj ja, aj ja....len neviem za aký termín hlasovať...tak ďaleko dopredu nežijem
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Emily.zahlasuj za oba...a je to vybavené...
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
bepo
Len ho zober,ugrilujeme ich spolu.
ešte to tak, aby sa dal do kopy s dákou účtovníčkou...stačí že jeho mater nemá na nič čas...
0 0
ALLL ALLL

ALLL je offline (nepripojený) ALLL

Nepatrim medzi aktivnych clenov, len nedavno som vas objavila...snad by som sa mohla aj ja zucastnit
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

ALLL
Nepatrim medzi aktivnych clenov, len nedavno som vas objavila...snad by som sa mohla aj ja zucastnit
Však už máš jeden príspevok, tak si aktívna jasné že sa môžeš zúčastniť
0 0
ALLL ALLL

ALLL je offline (nepripojený) ALLL

Beata
Však už máš jeden príspevok, tak si aktívna jasné že sa môžeš zúčastniť
Dakujem...uz len ten odvoz...a rada pridem...ahoj.....
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Hlasovala som za koniec mája. Dúfam len, že sa mi na to "školenie" podarí dostať, lebo načo sa v poslednej dobe teším, tak to sa mi ....
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Stále čítam, že všetci majú záujem, to je super, pomaly sa zvážate, ale v podstate nie je nič fixne zajednané. Podľa počtu ľudí môžem zajednať Belušské Slatiny. Do 20 ľudí chata, nad 20 ľudí hotel.
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

no super nápad, k hlasovaniu som sa pridala, len dúfam, že sa dovtedy vyliečim........
0 0
BEATA7777 BEATA7777

BEATA7777 je offline (nepripojený) BEATA7777

Ja som tu tiež nova ale veľmi sa mi pači tato stránka je naozaj super , ešte neviem ako to tu veľmi chodí ale rada by som išla na to stretko
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Úžasné priatelia. Už teraz je jasné, že táto akcia bude. Načim začať tvrdo uvažovať o mieste konania.

Takže poprosím touto cestou sway, aby sa poinformovala na Chvojnicu, ďalej Beátu, aby to isté urobila so svojimi zdrojmi v Tajove, Krahuliach a v tom hoteli na Donovaloch. Braňo, tie Belušské Slatiny by boli pre Východ myslím trošku od ruky.

Sway a Beáta, zistite teda:
1. Či majú na uvedené termíny (alebo aspoň na jeden z nich) voľno, podľa možnosti tak, aby celá chata, hotel atď. bola rezervovaná pre nás, od piatku večera do nedele poobede.
2. Aká je k dispozícií kapacita - podmienka ako sa zdá aspoň 50 miest - a to počet pevných lôžok plus možnosti prístelok.
3. Možnosti stravy, zábavy, športu a opekania, aká cena za to všetko.
4. Či dokážu túto akciu oni "zorganizovať" ako školenie, alebo ako organizátor školenia musí vystupovať nejaká iná osoba.

Prosím aj ostatných, kto majú možnosti zohnať niečo zaujímavé v strede Slovenska, aby sa v tomto duchu čo najskôr vyjadrili.

Keď budeme mať bližšie informácie, založíme tu ďalšiu anketu, v ktorej si rozhodneme o výbere ponúkaných zariadení. Dúfam, že do piatku bude všetko jasné. Miesto i termín.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Luckasari
... ináč super nápad s týmto superstretkom ... ak pôjdem, tak tiež autom z KE, takže môžem zobrať z okolia, kto pôjdete ...
Lucka, ak by sa dalo, tak by som sa zviezla, ale ak bude viac záujemcov, tak môžem zobrať auto aj ja ... ale určite sa to potom bude nejak sortírovať, takže uvidíme
0 0
BEATA7777 BEATA7777

BEATA7777 je offline (nepripojený) BEATA7777

vladan
Lucka, ak by sa dalo, tak by som sa zviezla, ale ak bude viac záujemcov, tak môžem zobrať auto aj ja ... ale určite sa to potom bude nejak sortírovať, takže uvidíme
ahoj ja som od Trebišova takže idete autami alebo busom
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať