Zavrieť

Porady

Superstretko Porady

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Prídete na stretnutie? Ak áno, voľte termín!

Počet hlasujúcich
61. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Vyhovuje mi termín 28.-29.5.

    46 75.41%
  • Vyhovuje mi termín 4.-5.6.

    36 59.02%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Už sme sa o tom pár krát neoficiálne bavili a keďže sa zdá, že tento nápad má podporu, tu je:

Koncom mája sa bude konať (?) pri príležitosti 1.výročia existencie Porady, celoslovenské superstretnutie členov a fanúšikov Porady.

Miesto konania by malo byť niekde v strede Slovenska (ten je tuším v obci Krahule ?), aby to mali Bratislavčania i Košičania rovnako ďaleko. Stretnutie by bolo cez víkend - zo soboty na nedeľu - nech to stojí za to.

Teraz sa však najskôr dohodnime formou verejnej ankety, kto má predbežný záujem prísť a v akom termíne. Z našej debaty na kafčotreffe v BA 9.4. vyplynulo, že zaujímavé termíny by boli tieto dva:

28. - 29.5. alebo
4. - 5.6.

Takže - kto z Vás má záujem, nech ho prejaví hlasovaním v ankete za jeden, prípadne oba, z týchto termínov.

Ďalšia otázka na Vás je, či máte niekto tip na veľkú chatu alebo lepšie veľký penzión, kde by sa táto akcia mohla konať. Ideálne by boli Donovaly a podobne. Ozvite sa prosím buď priamo tu v téme alebo mi pošlite súkromnú správu.
Usporiadat
tibor tibor

tibor je offline (nepripojený) tibor

práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac
Beata - ubytovanie v 2 hoteloch? to mi pripomína Horský park na výške - keď kočky bývali na dolnom intráku a chlopi a niektoré "vyvolené" študentky na miešanom hornom...(:
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Beata, to znie dobre. Myslím, že táto ponuka je fajn. Navrhujem počkať do zajtra, či niekto ešte nepríde s iným návrhom a keď nie, zajtra založím (e) anketu už priamo k veci. Teda v ankete by boli tieto dve možnosti:

1. Som za Chvojnicu 3.-5.6.
2. Som za Krahule 27.-29.5.

Pozor, táto anketa by bola myslená skutočne vážne a hlasovanie by znamenalo súčasne neformálne prihlásenie sa na akciu (hlasovať by sa samozrejme dalo za oba termíny). Skraja budúceho týždňa by sa anketa uzavrela. S tým, že vyšší počet hlasov by určil miesto i termín akcie. A potom si tu dohodneme spôsob skutočného nahlasovania sa, rezervácií atď.
0 0
Aňuška Aňuška

Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

Tak toto nemá chybu.
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

tibor
Beata - ubytovanie v 2 hoteloch? to mi pripomína Horský park na výške - keď kočky bývali na dolnom intráku a chlopi a niektoré "vyvolené" študentky na miešanom hornom...(:
No a my budeme "vyvolení" všetci, lebo budeme v oboch hoteloch miešaní, či zmiešaní a po tom sude piva... joooooj možno ani nebudeme vedieť kde vlastne bývame
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
... normálne budeme pomiešaní??? ... Bee, ešte sa chcem opýtať: "čo je to krígeľ"???
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

vladan
... normálne budeme pomiešaní??? ... Bee, ešte sa chcem opýtať: "čo je to krígeľ"???
Vladushka moja, ta ty neznaš co krigeľ? No pohár na pivo, s uškom, pollitrový, bývajú aj väčšie (ja si asi donesiem asi taký dvojlitrový, lebo ja som smädná)
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
... hm, a keď pivo nepijem? ... ale také sudové vínko suché ... hm, dala by som si povedať!
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

vladan
... hm, a keď pivo nepijem? ... ale také sudové vínko suché ... hm, dala by som si povedať!
Aj ja ľúbim suché vínko, tak pivo dáme pivkárom a my si môžeme dať dáke Chardoney, či ako sa to pišá, alebo Irsai olivier, to je fajnéééé, joj aké sliny mi tečú
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
... chardonney ... ... hm, Mikulov, Tibava, Pálava ... ok, dohodneme sa nejako!
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Vám do toho skočím...Pozrite na:

http://chvojnica.host.sk/

To je tuším ono.
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Aj ja som to pozerala už, Jozef. Tak je to pri Prievidzi, čiže asi je to ono. Len sway sa nám niekam stratila, nevieme čo a ako. Aj by som tam zavolala, ale keď to sway vybavuje, tak nechcem kafrať... Tam je ale ubytko 705,- sk plná penzia / osoba / deň... však je to aj luxusne zariadené
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Ja som čítala,že sú tam aj masáže. Kočky Poradačky pôjdeme aj na masaž?Len či budú mať toľko masérov?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Bee, citujem z tej stránky:"Pri kolektívoch alebo dlhších pobytoch poskytujeme zľavy". No a my sme myslím poriadny kolektív.
Inak - že je to pekné?

Akurát Košičania by sa mali vyjadriť, či sú ochotní akceptovať tú cestu.
Ak dobre počítam, KE - Zvolen 3 hod, Zvolen - PD 50 min., PD - Chvojnica 30 min.,
spolu skoro 4 a pol hodiny cesty.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
šak to ešte daľej jak Bratislava
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Vladi...ale čo by si neurobila preto, aby si nás takto pokope videla...
aj na kraj sveta by si cestovala
0 0
tibor tibor

tibor je offline (nepripojený) tibor

práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac
neviem či potrebujeme takýto luxus na izbách a podobne...skorej by som uvítal veľkú chatu a okolo nikoho...predsalen po prasiatku a víne a pive bude večer veselo a nie každému by sa muselo jarné ručanie lesnej zveri páčiť...
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Tibor...tam si v lese...jedine komu by sa to nemuselo páčiť...sú medvede
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Hlinkovx
Tibor...tam si v lese...jedine komu by sa to nemuselo páčiť...sú medvede
a čo keď sa medvede nepáčia mne? veď budeme v presile nie?
0 0
tibor tibor

tibor je offline (nepripojený) tibor

práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac
akože len my?! keď som si klikol na izbu a vybavenie - zobrazili sa mi na dvojke izbe také 2 mladé čučoriedky...a okrem toho predsa personál hotela a iste tam nebudeme len my ubytovaní v tom čase...
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
luebchenko
a čo keď sa medvede nepáčia mne? veď budeme v presile nie?
veru tak....my sa nedáme....ale keď už ťa tu takto na dráte mám...urob si trošku ten tvoj podpis menší....však len on samotný..je na pol strany ..ale ináč ho maáš fakt pekný
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať