Zavrieť

Porady

Superstretko Porady

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Prídete na stretnutie? Ak áno, voľte termín!

Počet hlasujúcich
61. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Vyhovuje mi termín 28.-29.5.

46 75.41%
  • Vyhovuje mi termín 4.-5.6.

36 59.02%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Už sme sa o tom pár krát neoficiálne bavili a keďže sa zdá, že tento nápad má podporu, tu je:

Koncom mája sa bude konať (?) pri príležitosti 1.výročia existencie Porady, celoslovenské superstretnutie členov a fanúšikov Porady.

Miesto konania by malo byť niekde v strede Slovenska (ten je tuším v obci Krahule ?), aby to mali Bratislavčania i Košičania rovnako ďaleko. Stretnutie by bolo cez víkend - zo soboty na nedeľu - nech to stojí za to.

Teraz sa však najskôr dohodnime formou verejnej ankety, kto má predbežný záujem prísť a v akom termíne. Z našej debaty na kafčotreffe v BA 9.4. vyplynulo, že zaujímavé termíny by boli tieto dva:

28. - 29.5. alebo
4. - 5.6.

Takže - kto z Vás má záujem, nech ho prejaví hlasovaním v ankete za jeden, prípadne oba, z týchto termínov.

Ďalšia otázka na Vás je, či máte niekto tip na veľkú chatu alebo lepšie veľký penzión, kde by sa táto akcia mohla konať. Ideálne by boli Donovaly a podobne. Ozvite sa prosím buď priamo tu v téme alebo mi pošlite súkromnú správu.
Usporiadat
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
tibor
akože len my?! keď som si klikol na izbu a vybavenie - zobrazili sa mi na dvojke izbe také 2 mladé čučoriedky...a okrem toho predsa personál hotela a iste tam nebudeme len my ubytovaní v tom čase...
tibor..tie "dve čučoriedky" možno dajú na izbu tebe... ale čo ja by som s nimi robila....to si teda neviem predstaviť
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Hlinkovx
tibor..tie "dve čučoriedky" možno dajú na izbu tebe... ale čo ja by som s nimi robila....to si teda neviem predstaviť
Silvi, no predsa kecala o účte
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

vladan
Silvi, no predsa kecala o účte
Vladi...len to nie....však ja o účte nič neviem....a aj ten môj...nevyzerá práve nádejne
0 0
tibor tibor

tibor je offline (nepripojený) tibor

práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac
Hlinkovx
horšie je, že ja si to viem asi len predstaviť...(:
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
toto je CHVOJNICA - nakuknite..... http://chvojnica.host.sk/
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

sway....trošku neskôr....bo p. Mihál už tu ten link dal....ale neva..kuknem aj tvoj
0 0
sway sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Hlinkovx
sway....trošku neskôr....bo p. Mihál už tu ten link dal....ale neva..kuknem aj tvoj
....šak som ho nezbadala.....
0 0
sway sway

Beata
Aj ja som to pozerala už, Jozef. Tak je to pri Prievidzi, čiže asi je to ono. Len sway sa nám niekam stratila, nevieme čo a ako. Aj by som tam zavolala, ale keď to sway vybavuje, tak nechcem kafrať... Tam je ale ubytko 705,- sk plná penzia / osoba / deň... však je to aj luxusne zariadené
až teraz so to nakukla, áno bude lepšia cena ako je oficiálna.....
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

sway
....šak som ho nezbadala.....
to neva...radšej dva krát..ako ani raz
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Čo na hovoríte na Chvojnicu? Mne sa to moc páči, cena za ten komfort je ľudová a pravdupovediac aj termín na 4.6. mi viac vyhovuje...
0 0
anka1 anka1

anka1 je offline (nepripojený) anka1

Ľudkovia úprimne Vám závidím Veľmi rada by som išla na to stretnutie, ale nemám kde nechať moje malé bábo. Užijte si to aj za mňa
0 0
anto anto

anto je offline (nepripojený) anto

ekonóm
Dajte to stretnutie na jún, v máji som v Nemecku, a chcel by som byť medzi seberovnými, ktorí majú rovnaké problémy ako ja
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Jozef Mihál
Čo na hovoríte na Chvojnicu? Mne sa to moc páči, cena za ten komfort je ľudová a pravdupovediac aj termín na 4.6. mi viac vyhovuje...
ja súhlasím p. Mihál
0 0
sway sway

POZOR MALÁ ZMENA PODMIENOK !!!!:

Tak som práve volala s majiteľom Chvojnice , máme možnosť na termín 3,4,5, júna teda od piatka večer do nedele ale má voľné:
35 miest v chatkách a zvyšok v hoteli. Pričom v chatkách je teplo, vecko i sprcha.
cena by bola cca tých 600,-

Prosím podumajte či je to vyhovujúce, nakoľko to musíme buď potvrdiť, alebo odmietnúť - tuším ten slovenský podnikateľský chlebík je ozaj tvrdý..., mrzí ma to, lebo včera mi bolo povedané, že v tom termíne má na 99% úplne prázdno...a mám obavy keď nebudeme rýchli, že nebude ani to čo má dnes - poprosila som ho, že koncom týždňa mu zavolám ako sme sa rozhodli.

0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Beata
No mám tu aj správy z Krahúl, práve mi volala pani majiteľka. Na májový termín má voľné kapacity cca 34 lôžok, plus hneď vedľa druhý hotel má kapacitu tiež cca 34 lôžok. Pani majiteľka jednala aj s tým druhým hotelom, je možné sa teda ubytovať aj v oboch hoteloch, cena by bola predbežne tých 450,- Sk / deň / osoba + 20,- Sk za noc rekreačný poplatok mestskému, či obecnému úradu, samozrejme cena je s plnou penziou. Takže bývali by sme v dvoch budovách, ale sú vedľa seba, takže no problem. Strava by bola spolu v jednom, alebo druhom hotely.

A ešte news zo zákulisia, asi najdôležitejšie - vybavujem pečené prasiatka a čapované pivko! Takže si chystajte vážení aj krígle!!!
toto sa mi páči .... síce krígel alebo suchô neľúbim .... , ale prasiatko móžem .... a navyše detičky by som mala len pár km u svokrovcov v Kremnici a potom mi vyhovujú oba termíny
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Myslím, že by to bolo vyhovujúce aj termínovo, len či to bude stačiť kapacitne. Podla ankety má už teraz záujem cca 80-100 ludí. To je malý parlament.
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Jozef Mihál
p. Mihál aj ja súhlasím s termínom aj s Chvojnicou.
0 0
BEATA7777 BEATA7777

BEATA7777 je offline (nepripojený) BEATA7777

majte rozum najdite niečo v strede pre nás od Košíc je to naozaj ďaleko
0 0
pluss pluss

pluss je offline (nepripojený) pluss

BEATA7777
majte rozum najdite niečo v strede pre nás od Košíc je to naozaj ďaleko
nemyslím slovensko je malé, ak chceš odveziem ťa
0 0
BEATA7777 BEATA7777