Zavrieť

Porady

Superstretko Porady

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Prídete na stretnutie? Ak áno, voľte termín!

Počet hlasujúcich
61. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Vyhovuje mi termín 28.-29.5.

46 75.41%
  • Vyhovuje mi termín 4.-5.6.

36 59.02%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Už sme sa o tom pár krát neoficiálne bavili a keďže sa zdá, že tento nápad má podporu, tu je:

Koncom mája sa bude konať (?) pri príležitosti 1.výročia existencie Porady, celoslovenské superstretnutie členov a fanúšikov Porady.

Miesto konania by malo byť niekde v strede Slovenska (ten je tuším v obci Krahule ?), aby to mali Bratislavčania i Košičania rovnako ďaleko. Stretnutie by bolo cez víkend - zo soboty na nedeľu - nech to stojí za to.

Teraz sa však najskôr dohodnime formou verejnej ankety, kto má predbežný záujem prísť a v akom termíne. Z našej debaty na kafčotreffe v BA 9.4. vyplynulo, že zaujímavé termíny by boli tieto dva:

28. - 29.5. alebo
4. - 5.6.

Takže - kto z Vás má záujem, nech ho prejaví hlasovaním v ankete za jeden, prípadne oba, z týchto termínov.

Ďalšia otázka na Vás je, či máte niekto tip na veľkú chatu alebo lepšie veľký penzión, kde by sa táto akcia mohla konať. Ideálne by boli Donovaly a podobne. Ozvite sa prosím buď priamo tu v téme alebo mi pošlite súkromnú správu.
Usporiadat
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
misurka
Katka, ja by som sa s tebou tiež "zviezla" - Žilina
Aj ja by som sa pridala, ak mozem, a tiez radsej v piatok.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Prosím Košičanov, Prešovčanov, Popradčanov a vôbec celý Východ, aby sa vyjadrili ku Chvojnici, okres Prievidza.

Západ a Stred to majú pomerne poruke, ide o ale Vás, či Vám to vyhovuje. No a ak nevyhovuje, navrhnite niečo iné, čo by bolo reálne. Prosím vážne.
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Vidím, že Chvojnica je zaujímavejšia a tak ako povedal Jozef, nám zo stredu je blízko prakticky všade, takže sa vieme prispôsobiť... ale čo som začala aj dokončím. Práve mi volala pani majiteľka z Krahúl, potvrdila mi definitívne voľné miesta a cenu, ktorá by bola nie 450, ale 480,- Sk / osoba / deň - plná penzia, plus tých 20,- Sk rekreačný poplatok. Dohodla som sa, že v pondelok jej potvrdím, alebo odhlásim.
Toť vsjo daragýje druzjá
0 0
anto anto

anto je offline (nepripojený) anto

ekonóm
Ešte nám neznalým napíšte, kde vlastne tá Chvojnica sa nachádza, aby sme ju nehľadali niekde na juhu, alebo východe Slovenska.
0 0
Luckasari Luckasari

Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

Jozef Mihál
Prosím Košičanov, Prešovčanov, Popradčanov a vôbec celý Východ, aby sa vyjadrili ku Chvojnici, okres Prievidza.

Západ a Stred to majú pomerne poruke, ide o ale Vás, či Vám to vyhovuje. No a ak nevyhovuje, navrhnite niečo iné, čo by bolo reálne. Prosím vážne.
ja by som bola radšej za tie Krahule, alebo Tajov, čo navrhuje Beatka, pre nás z KE je tá Chvojnica predsa len priďaleko
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

Ja osobne môže byť Chvojnica, ale ja do chatky určite nie, mám osobné zlé skúsenosti a najdôležitejšie pre mňa je úroveň sociálnych zariadení na každej izbe. Môžu byť aj Krahule, ale k tomu ak by sa dalo hodiť na PORADu nejaký odkaz na www stránku. Myslím si, že obidve miesta majú svoje čaro, ktoré môže znásobiť dobrá spoločnosť a príjemná zábava. Ak by medzi nami bol aj nejaký inštrumentalista, nech ladí nástroj.
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

accad
Ja osobne môže byť Chvojnica, ale ja do chatky určite nie, mám osobné zlé skúsenosti a najdôležitejšie pre mňa je úroveň sociálnych zariadení na každej izbe. Môžu byť aj Krahule, ale k tomu ak by sa dalo hodiť na PORADu nejaký odkaz na www stránku. Myslím si, že obidve miesta majú svoje čaro, ktoré môže znásobiť dobrá spoločnosť a príjemná zábava. Ak by medzi nami bol aj nejaký inštrumentalista, nech ladí nástroj.
Tu je link na hotel Blaufuss Krahule, v ktorom máme k dispozícii 34 miest http://www.blaufuss.sk/ . Na ten druhý hotel, v ktorom je tak isto 34 miest neviem nájsť link...
0 0
heluška heluška

heluška je offline (nepripojený) heluška

Nie som dlho na porade,ale veľmi sa mi páči a rada by som išla na stretnutie,lenže nie som pojazdná,takže,ak by išiel niekto z Levíc a vzal by ma idem.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
anto
Ešte nám neznalým napíšte, kde vlastne tá Chvojnica sa nachádza, aby sme ju nehľadali niekde na juhu, alebo východe Slovenska.
CHVOJNICA sa nachádza 17 km od Prievidze
keby ideš z Prievidze..je to smer Nitrianske Pravno a tam je odbočka na Chvojnicu
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Luckasari
ja by som bola radšej za tie Krahule, alebo Tajov, čo navrhuje Beatka, pre nás z KE je tá Chvojnica predsa len priďaleko
súhlasím s Luckou ... čím bližšie ku Košiciam, tým lepšie
0 0
tibor tibor

tibor je offline (nepripojený) tibor

práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac
ako pozerám na hlasovanie - pomer 45/35 je jasne za prvý termín a k tomu tie Krahule aj tak viac vyhovujú Východu...ak to zreálnime a príde aspoň 60% prihlásených...bude dobre...

ponúkam odvoz z okolia Trnava,Sereď na ten prvý termín - prípadne i BA, ak pôjdem ešte v piatok ráno do práce...gratis...

pre chlopov: 4.6. hráme predsa v Portugalsku a to treba fandiť...
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Beata
Tu je link na hotel Blaufuss Krahule, v ktorom máme k dispozícii 34 miest http://www.blaufuss.sk/ . Na ten druhý hotel, v ktorom je tak isto 34 miest neviem nájsť link...
podľa fotiek vidím, že je to vlastne hlavná chata strediska Krahule, nebola som síce v hoteli dnu, ale lyžiarske stredisko hneď za ním je perfektné (vlastná skúsenosť) ... mám svokrovcov z Kremnice a tí sú v zime v stredisku Krahule každý deň a osadenstvo týchto chát poznajú a pochvaľujú ho - dobré služby a tak ..... výborné langoše robia...... je to v podstate priamo v dedine asi 30m od hlavnej cesty - dá sa to ľahko nájsť ... pre východniarov od ZV cestou na Žiar n/Hronom a pred ním odbočka vpravo na MT.... 10km je Kremnica .... 4km Kremnické bane, kde je odbočka doprava na Krahule /stred Európy/ ... dedina Krahule asi 5km, chata je v strede dediny vľavo. cca od ZV 40km tuším
0 0
jess jess

žienka
Bea, skús www.kremnica.sk cestovný ruch
0 0
jess jess

žienka
kapánek im to nefunguje.........majú novú www
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Takže ak dovolíte, skúsim to zrekapitulovať. Máme 3 možnosti.

A/.....27.-29.5. Krahule

Dva hotelo-penzióny, spolu 70 miest. čo nám stačí. Vybavené solídne, ľahko dostupné, zo Západu bez problémov (z BA 2 hod cesty), pre Východniarov cesta znesiteľná - do Zvolena a potom ešte cca 30 minút, ľahko dostupné i zo Severu od Martina cca 30 minút. Naviac Beáta vybaví prasiatko a sud piva.

B/.....3. - 5.6. Tajov

Penzión s max.kapacitou 45 miest. Pekné prostredie, takisto ľahko dostupné zovšadiaľ. Otázna je kvalita ubytovania a kapacita 45 miest môže byť málo. I Tu platí že Beáta zabezpečí prasiatko a pivo.

C/.....3. - 5.6. Chvojnica.

Pekné, dobré prostredie, slušne vybavený hotel, nevieme počet lôžok v hlavnej budove, v chatičkách cca 35 miest. Cena 600 Sk s plnou penziou.

Pre Východ je to trochu priďaleko. Nie každému vyhovujú chatky.

Osobný názor - možnosť A/ - Krahule.

Prosím - predtým, než tu zavesím ďalšiu anketu k horeuvedeným možnostiam, ešte sa k tomu vyjadrite.
0 0
jess jess

žienka
áno - KRAHULE - priamo v strede Slovenska, myslím že približne rovnako z BA i z KE - cesty dobré, široké, rýchle

nie - TAJOV - sociálky spoločné nemusím

nie - Chvojnica - chatky tiež nemusím a na chatky dosť vysoká cena
0 0
vladan vladan

Východu asi viac vyhovuje možnosť A! ... no mne určite áno
0 0
dari1 dari1

dari1 je offline (nepripojený) dari1

tfuj, uz som sa konecne preklikala na koniec, t.j. na 18. stranku. Som za A, t.j. prvy termin. Kto je z BA, prijmem spolucestujuce -3, musia mat navigacne schopnosti, lebo ja to dokazem najst urcite iba cez kE.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
A - čko je asi najlepšie pre väčšinu, ako tak pozerám, ale ja v tom termíne nemôžem - ale prispôsobím sa väčšine, tak nikoho neprehováram na inú možnosť - potom mi dúfam podrobne rozpoviete ako bolo - hoci mi to bude ľúto.....
0 0
vladan vladan

dari1
tfuj, uz som sa konecne preklikala na koniec, t.j. na 18. stranku. Som za A, t.j. prvy termin. Kto je z BA, prijmem spolucestujuce -3, musia mat navigacne schopnosti, lebo ja to dokazem najst urcite iba cez kE.
mám nápad ... príď do KE, tam sa ti nasáčkujú do auta 3 kusy, no a potom tam už hravo trafíme
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať