Zavrieť

Porady

mesačné výkazy el. poštou - soc.poist.

Ahojte poraďáci. Chcem sa opýtať či sa už niekto stretol s novou úpravou zasielania mesačných výkazov do soc. poist. el. formou. Je tam nejaký dotazník na klienta EZU a ja teraz neviem či tam mám napísať konateľa spoločnosti alebo môže tam byť evidovaný mzdový zamestnanec, ktorý vlastne tie mes. výkazy spracuváva. Prosím poradte mi niekto
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    Zuzka2510 Pozri príspevok
    Ahojte poraďáci. Chcem sa opýtať či sa už niekto stretol s novou úpravou zasielania mesačných výkazov do soc. poist. el. formou. Je tam nejaký dotazník na klienta EZU a ja teraz neviem či tam mám napísať konateľa spoločnosti alebo môže tam byť evidovaný mzdový zamestnanec, ktorý vlastne tie mes. výkazy spracuváva. Prosím poradte mi niekto
    Prečítaj si v predchádzajúcich príspevkoch o novej GRID KARTE. Keď sa prihlásiš do EZU, otvorí sa Ti formulár, ten vyplň a odošli. Uveď do neho Tvoje r.č. aj meno.

    Zuzka2510 je offline (nepripojený) Zuzka2510

    Zuzka2510
    To som všetko spravila ale chce aj odo mňa adresu kam má poslať tú grid kartu, takže ak tam dám svoje údaje aj adresu, firma tam bude naďalej evidovaná? Nezmenia tam niečo? Ospravedlňujem sa že dávam také blbé otázky ale nechcem tam niečo pokaziť.

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    Zuzka2510 Pozri príspevok
    To som všetko spravila ale chce aj odo mňa adresu kam má poslať tú grid kartu, takže ak tam dám svoje údaje aj adresu, firma tam bude naďalej evidovaná? Nezmenia tam niečo? Ospravedlňujem sa že dávam také blbé otázky ale nechcem tam niečo pokaziť.
    Adresu pýtajú len preto, aby vedeli kde Ti GRID KARTU poslať.

    mesačné výkazy el. poštou - soc.poist.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.