Zavrieť

Porady

bolesť kolena a jeho ARTROSKOPIA

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Dobrý deň, bol z vás niekto na ASK kolena?ak ano ake to bolo?a prečo vámt o robili?Diky
Usporiadat
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Zitulda
pasuliatko, držím palce a skoré uzrdavenie želám

ďakujem... ale tento raz sa nejako obávam
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
dartananr
Chcel by som sa spýtať či mi vie niekto dať adekvátnu odpoveď..... som štvrtý deň po artroskopii kolena robili mi vnútorný meniskus a chrupavku. Môj lekár mi povedal že tri týždne mám chodiť o barliach...najskôr to bola informácia pred operáciou že týždeň barle, ale mali mi robiť len meniskus. Lenže pri operácii zistil že mám poškodenú aj chrupavku a tak to po zákroku zmenil že tri týždne barle a na nohu nedostupovať. Zaujímam sa o tento zákrok už dlhšie a všimol som si že na niektorých klinikách kážu stúpať od začiatku na operovanú nohu. Mne to tiež nerobí žiadny problém. Chcel by som sa spýtať ak je tu niekto kto o tom vie že čo je vlastne správne a prečo v jednej klinike tvrdia to a v druhej zasa inak ??? Ďakujem
pozri vlado zlatoš, ako princíp dobré, ale každý si musí sám povedať podľa seba
0 0
nikvalchova nikvalchova

nikvalchova je offline (nepripojený) nikvalchova

Mne na kĺby vždy skvele pomohol kolagén. Mrknite sa kdyžtak sem https://www.moj-pohyb.sk/2021/04/20/kolagen/ Je tam o ňom všetko popísané aj aké má kedy účinky.
0 0
Evamichalkova Evamichalkova

Evamichalkova je offline (nepripojený) Evamichalkova

Ja som teda podstúpila artroskopii ramena, ale napospol je to veľmi podobné tej kolena. Zákrok i následná rehabilitácia prebehla úplne hladko, ale verím že u každého to tak byť nemusí. Odporúčam mrknúť na tento článok https://www.zdrave-klby.sk/artroskopia-ramena/ sú tam všetky veci na čo sa pripraviť pred a po operácii.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať