Zavrieť

Porady

Davkovanie pasty

Chcel by som sa opytat, ze ako casto je zdrave pouzivat sodu zmiesanu s peroxidom na bielenie zubov.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Nikdy, ničí sa tým sklovina a potom v ryhách sa usadí káva, červené víno, použiješ sodabicarbonu, ryhy sa zväčšia a .... začarovaný kruh začne.

    Susho je offline (nepripojený) Susho

    Martin Susho
    noo, nepijem kavu ani vino, nefajcim. To je len v nasej rodine take "vrodene" ako-keby

    Susho je offline (nepripojený) Susho

    Martin Susho
    no povedzme, zeby som to zacal pouzivat (bez ohladu na to co bude). Ake mnozstvo by sa malo denne/tyzdenne pouzit. Skusal to uz vlastne niekto? Alebo len mudruje o nasledkoch.

    marienka3 je offline (nepripojený) marienka3

    marienka3
    choď k zubárovi a daj si bielenie zubov urobiť odborne, s peroxidom by som neexperimentovala
    Používaj pastu LACALUD na bielenie zubov, je perfektná. Odborné bielenie u zubára je fajn ale nevydrží dlho. Po bielení Ti zubár odporučí nepiť čaj,kávu červené víno lebo onedlho si môžeš dať bieliť zuby zase.

    Susho je offline (nepripojený) Susho

    Martin Susho
    mariannagu Pozri príspevok
    Používaj pastu LACALUD na bielenie zubov, je perfektná. Odborné bielenie u zubára je fajn ale nevydrží dlho. Po bielení Ti zubár odporučí nepiť čaj,kávu červené víno lebo onedlho si môžeš dať bieliť zuby zase.
    no skusim a dam vediet ci zabralo


    iriska Pozri príspevok
    len na okraj - sódu s peroxidom by som si ja osobne do úst nikdy nedávala
    xD no poviem ti ze to nechuti najlepsie

    Susho je offline (nepripojený) Susho

    Martin Susho
    adakaf Pozri príspevok
    odporúčam bielu prerlu, kúpiš ju v lekárni, je fajn a funguje.
    mas pravdu po par dnoch sa dostavuju prve vysledky, a vobec to neni take hrozne ako niektory ludia hovoria. S kombinaciou s bieliacou pastou to nema chyby.
    odporucam to skusit aj ostatnym, ktory maju problemy

    Dik,
    Susho
    áno, aj ja mám skúsenosť s perlou z lekárne, zaberá, vybieli a je to ozaj vidieť, ale nie na dlho.....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.