Zavrieť

Porady

Ochrana osobných údajov - pomoc

Ahojte,

môžte mi, prosím, niekto poradiť nejaké školenie ohľadom ochrany osobných údajov?

Ďakujem a zdravím.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    silvia je offline (nepripojený) silvia

    silvia
    Práve dnes mi prišla pozvánka na školenie k aplikácii zákona o ochrane osobných údajov v znení jeho novely účinnej od 1.5.2005, ktoré bude v Trenčíne 6.5.2005. Neviem odkial si, takže... Inak školenie organizuje Educo-consult Žilina, skús pozrieť na nete, kde ešte robia toto školenie. www.educo-consult.sk

    Valika je offline (nepripojený) Valika

    ekonomka Valika
    Poradí mi niekto školenie v Košiciach??? To sa ho treba ozaj zúčastniť??

    Dakujem.

    Jaruš je offline (nepripojený) Jaruš

    Jaruš
    Silvia, pekne ďakujem za odpoveď, skúsim na tej adrese, ale prosím ešte niekoho, kto vie o niečom v Blave a blízkom okolí. Dosť, že to, musím absolvovať, nechce sa mi kvôli tomu ešte ďaleko cestovať :-))))))

    rosemary je offline (nepripojený) rosemary

    rosemary
    Alebo progresstraining@progresstraining.org, poriadajú školenie 13.4. Trenčín, 14.4. Nitra, 18.4. Žilina, 19. 4. Trnava, 22. 4. Blava, 25. 4. Košice, 26. 4. Prešov, 29. 4. B. Bystrica, tel. O2/ 52621017

    darinka100 je offline (nepripojený) darinka100

    darinka100
    rosemary, veľmi pekne ďakujem, nemohla som sa nikde dopátrať na školenie v BA. Diky moc.

    Maya je offline (nepripojený) Maya

    Maya
    Neviete mi niekto odporucit firmu ktora organizuje seminare na ochranu osobnych udajov v Bratislave? Aco hovorite na seminare verlag dashofer?

    Maya je offline (nepripojený) Maya

    Maya
    Este by ma zaujimalo, ze v akej lehote je potrebne absolvovat skolenie o ochrane osobnych udajov. Myslim tym ci pred oznamenim uradu o povereni osoby zodpovednej za ochranu osobnych udajov vo firme, alebo staci dajme tomu v priebehu mesiaca po tomto oznameni uradu?
    Ide o to, ze budem zodpovedna za ochranu osobnych udajov vo firme od 1.6. a skolenie sa bude konat az 17.6. . Nevadi to?

    MartinkoK je offline (nepripojený) MartinkoK

    MartinkoK
    Ahojte chcem poradiť neviete niekto kde a kedy sa bude konať školenie zo zákona na ochranu osobných údajov. Orava a blízke okolie.

    jankasm je offline (nepripojený) jankasm

    jankasm
    MartinkoK
    Ahojte chcem poradiť neviete niekto kde a kedy sa bude konať školenie zo zákona na ochranu osobných údajov. Orava a blízke okolie.
    V Kubíne bolo asi pred mesiacom. Teraz viem o školení v Žiline - 14. júna

    Maya je offline (nepripojený) Maya

    Maya
    Viete mi poradit v akej lehote je potrebne odhlasit zodp. osobu za ochranu osobnych udajov v pripade jej skonceni pracovneho pomeru? A ako by taky list mal vyzerat?
    A mozem sa nahlasit ako jej nastupkyna aj ked som skolenie este neabsolvovala a bude az 17.6.2006?

    auctovnicka je offline (nepripojený) auctovnicka

    auctovnicka
    Ahojte,
    vie mi niekto poradit? Zamestnanec skoncil prac.pomer a bol zodpovedna osoba dohladom nad ochranou os.udajov. Mozem to riesit nasledovne?
    na predpisanom tlacive oznamim zmenu zodpvednej osoby, novy povereny pracovnik musi mat vypis z RT, ktory zostava vo firme, neposielam ho na Urad..., bude postacovat, ak cestne prehlasi nova zodpovedna osoba nastudovanie problematiky formou samostudia konkretne § 428/2002 Z.z.? Ak nie, ako dolozi, ze bol odborne vyskolený, musi absolvovat fyzicky nejake skolenie? Musime mat vypracovany aj bezp.projekt, alebo staci len bez.smernica. Je to restauracia a os.udaje spracuvam akuratne ja, inak sa ku nim nikto iny nedostane? Moja kolegyna, ktora mi tuto firmu odovzdala v januari 2006 len oznamila zodpovednu osobu a to bolo vsetko. Poradi mi niekto, aby som nieco nezanedbala?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.