Zavrieť

Porady

PROBLEM SO ZVUKOM NA KAMERE HDD

muz
KUPIL SOM SI KAMERU SONY DCR SR 50 HDD,CHCEL SOM SI NAPALIT NA DVD DISK CO SOM SKUSAL KAMEROVAT , AVSAK ZVUK NA VYPALENOM DVD DISKU JE TRHAVY...,OBRAZ JE V PORIADKU ,KED SI TO POZERAM NA KAMERE TAK VSETKO JE DOBRE -ZVUK-ROBIL SOM TO CEZ IMAGEMIXER ,KTORY SOM DOSTAL PRI KUPE KAMERY ,TAKISTO DO POCITACA SOM SI TO STIAHOL Z KAMERY A ZVUK JE TRHAVY,NEVIETE MI NIEKTO PORADIT CO JE ZA PROBLEM , V KAMERE TO IDE SUPER ALE AKO NAPOJIM CEZ USB KABEL KAMERU NA POCITAC IDE ZVUK ZLE.DAKUJEM PEKNE ZA RADU
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

janko jaci Pozri príspevok
ramku mam 256MB DDR-2, LEN NECHAPEM PRECO TO SLO KED SOM STAHOVAL S KAMOSOVEJ KAMERY ,ROVNAKA AKU MAM JA A MNE TO NEFUNGUJE NIEKDE BUDE PES ZAKOPANY.
Je možné na kamere zmeniť spôsob záznamu? Či už formát alebo kompresiu - napr. LP?

Nemohlo sa stať, že ten známy nahrával z zníženom rozlíšení (alebo kvalite) - LP a ty si nahrával pri SP? Možno záznam nahratý v LP dokázal ešte NB spracovať, ale SP už asi nie.

Súste ešte raz nahrať na oboch kamerách niečo v rovnakej kvalite a stiahnite to do NB, či to spracuje rozlične.
0 0
Katabaticky Katabaticky

Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

Tento clovek je strateny pripad...
nepocuva a nepocuva...

napisal som mu nech nahra v najhorsej kvalite nieco a skusi to a nic

a ramka 256 pre XP je limitujuca sama o sebe

Takze preco to islo z kamosovej kamery a preco z tvojej nejde:
Bud on mal nastavene uplne ine parametre zaznamu cize mensie rozlisenie , nizsi bitrate cize horsiu kvalitu...
Alebo si predtym ty nic nerobil s tym videom a robil to len tvoj kamos na tvojom notebooku a pri editacii videa si nastavil nizsie parametre ako tam ty teraz tlacis
Alebo ked mal kamos novu kameru mal si aj ty novy notebook a vtedy to este zazrakom stihal a kedze si odvtedy nainstaloval kopec kravin stiahol kopec veci atd... tak si si zahltil system ktory teraz nema sancu stihat...

Cize bud zacni robit to co ti radime alebo svoj problem nevyriesis ...

1. hod to video do ineho PC najlepsie desktopoveho...
2. nahraj video v co najhorsej kvalite a to skus na notebooku
3. skus sa zamysliet nad preinstalovanim systemu...
0 0
janko jaci janko jaci

janko jaci je offline (nepripojený) janko jaci

muz
TAK TO VIDIM AJ JA VYMENIT MOJ 2-ROCNY NB ZA NOVY -VDAKA ZA RADA
0 0
KadernictvoJ&V KadernictvoJ&V

KadernictvoJ&V je offline (nepripojený) KadernictvoJ&V

janko jaci Pozri príspevok
TAK TO VIDIM AJ JA VYMENIT MOJ 2-ROCNY NB ZA NOVY -VDAKA ZA RADA
Cawes...
Ja som kadernickyn syn...len ma dost zaujala tato tema...robim v NAY LV a toto iste by som ti napisal hned akonahle by som to cital skor...Kamery ako HDD zaznamenavaju v Mpeg2 kvalite teda v DVD ide uz len o to ci si zvolis VIDEO format alebo format VR...Tieto dva formaty su dolezite pretoze VR format vyuziju hlavne ti ktory si chcu to video neskor upravit....
pre jednoduhsich uzivatelov je format video ako stvoreny...
Odporucam jednoznacne vymenit NTB alebo aspon doplnit ram pamat...minimalne na 1GB a uz by to ist malo....nemal by byt problem...processor by to zvladol...
a ku kodekom....mas problem so zvukom....to neznamena ze je problem s video kodekmi....ale aj so zvukovou kartou moze byt problem...skus este najprv zistit ci konkretne vyrobca tvojho NTB nevydal novsi ovladac na zvukovu kartu...
BTW: Vybral si si dobru kameru...
Momentalne by to bola aj moja volba.Na bezne rodinne video je to najlepsi vyber...
Takze najprv:
Zisti si ten ovladac na zvukovu kartu
Ak by to stale neslo:
Dopln si Ram (1GB ram stoji cca 900SK, ak ovsem neplanujes novsi NTB)

Ak planujes tak ti odporucim ak by si nenasiel nic ine tak
TOSHIBA SATELLITE A200-1YW

Ok idem ja...Cawes
0 0
Katabaticky Katabaticky

Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

akurat ze na aceri doplni ramku tazko kedze je tam papierova blomba
cize bud to posle do servisu a giga ramky ho bude stat 2500
alebo kupi novu kraksnicku...
a aj tak na editaciu videa je notebook"aj ked acer za notebook pokladat je urazka zvysku vyrobcov realnych notebookov" absolutne nevyhovujuci nastroj...
(nebavime sa o spickovych notebookoch...)
0 0
janko jaci janko jaci

janko jaci je offline (nepripojený) janko jaci

muz
super dik
0 0
janko jaci janko jaci

janko jaci je offline (nepripojený) janko jaci

muz
ESTE BY SOM NA ZAVER SA CHCEL INFORMOVAT ,AKY BY BOL NAJLEPSI NOTEBOOK, DO 20.000SK, TEN TOSHIBA SATTELITE A 200-1YW, VYZERA BYT SUPER ,JE ESTE NIECO LEPSIE DO TYCH 20 000SK?
IDE MI HLAVNE KVOLI KAMERE HDD ,ABY SOM SI MOHOL KONECNE ROBIT DVD S MOJICH NAHRAVOK ,POTREBUJEM NB AKO SA HOVORI NA BEZNU POTREBU V DOMACNOSTI .DAKUJEM A INAK SUPER!!!!!!!!!!!STRANKY.
0 0
Katabaticky Katabaticky

Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

A vies citat?
som ti napisal ze notebook je na editaciu videa absolutne nevyhovujuci nastroj tak ked chces na tom iba editovat video kup si pekne desktop
0 0
diry diry

diry je offline (nepripojený) diry

Katabaticky Pozri príspevok
A vies citat?
som ti napisal ze notebook je na editaciu videa absolutne nevyhovujuci nastroj tak ked chces na tom iba editovat video kup si pekne desktop
Dá sa aj s notebookom, ale nie za 20000 Sk. Ja používam Pinnacle Studio 11, pretože pendlujem medzi bydliskom a staveniskom (300 km), tak som viazaný na notebook - mám ASUS A6Tc za 42000 SK (grafika GeForceGo 7600). Vyrenderovanie jedného 65 min.DVD mu trvá aj s napálením 1h 45min. Pokiaľ by som nependloval, tak jednoznačne desktop!!!
0 0
Katabaticky Katabaticky

Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

jj niektory si predstavuju ze su McGyver ci jak sa to pisalo
a dokazu z nicoho spravit zazrak

a hento uz je notebook ktorym sa da robit domace video
ale na vacsie projekty

inak aj to chladis nejakou podlozkou ? lebo asus je hriankovac aj pri normalnej praci a pri takomto zabijaku to musi byt strasne
0 0
KadernictvoJ&V KadernictvoJ&V

KadernictvoJ&V je offline (nepripojený) KadernictvoJ&V

Zdravim....Zase sa pridam k debate....Takze momentalne uz ta toshiba klesla na skvelych 16.990,- ale je uz len s gigovou ramkou.....A nechcem urazit ale ked je blomba na NB (co na toshibe nie je) staci to dat urobit v hoci ktorej PC predajni - servise a nech tam daju svoju blombu a pečiatku na blok o kupe RAM...
A s tym acerom Davam maximalne za pravdu kolegovi vyssie...
Acer je vyrobcom NB ale ako kvalitou ked porovnam ci uz tu toshibu a Acer (aj keby bol tych istych parametrov) akoby som porovnaval BMW so Skodou120....
Ist to ide ale kvalita a vykon a zabezpecenie su niekde inkde....

A k tej GeForce Go....je to sice GeForce...Ale je zdielana...Ako sorry ale na video Grafiku ktora je zavisla na ramke??? To urcite nie...Ta toshiba ma 128MB nezdielanu grafiku....

Ale nechapem naco sa tu bavime o vykone a renderovani....JE TO HDD KAMERA....
Jedine co potrebuje je preniest data do notebooku (cez usb) a v nere dat vytvorit DVD video a vlozit tam subory...je pravda ze nic ine popri tom asi nebude moct robit ale malo by to v pohode stihat....lebo uz je to sam o sebe MPEG 2 Format....
Len treba urobit menu a vlozit videa...to je vsetko co potrebuje....
Mozno ich nero este upravi ale to bude trvat mozno hodinku....dokopy jedno DVD...
0 0
Katabaticky Katabaticky

Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

vidim ze s videom moc nerobis

naco ti je pri editaci videa grafika?

a ak hento spravis s notebookom mimo Acer centra zabudni na akukolvek reklamaciu toho notebooku
je to zasah do pristroja neopravneny a ked si pozres reklamacny poriadok aceru tak zistis ze oni nedovoluju ani cistenie klavesnice mimo svojho centra
a samozrejme authorizovanych servisov (ale tie na slovensku niesu)

a ak to chce iba na pracu s tou kamerou tak za 20 ma pekny desktop ktory mu bude plne stacit netusim co vymysla s notebook om to je na slovensku taka moda viem kupim notebook a potom nadavam ze mi to nejde ani tak jak starucky athlonovy desktop ale hlavne ze mam notebook...
0 0
diry diry

diry je offline (nepripojený) diry

Robím bez podložky, iba na stole a dokonca ani vetrák nie je moc hlučný ako väčšina na ASUS poukazuje. Asi som vychytil dobrý kus. A GeForce nie je zdieľaná grafika - má 256MB, k tomu mám 1GB RAM.
0 0
janko jaci janko jaci

janko jaci je offline (nepripojený) janko jaci

muz
skutocne vdaka za pomoc a aky by ste mi poradili desktop? do 20.000.
0 0
diry diry

diry je offline (nepripojený) diry

janko jaci Pozri príspevok
skutocne vdaka za pomoc a aky by ste mi poradili desktop? do 20.000.
Napríklad si preštuduj tieto stránky: http://www.svethardware.cz/art_doc-5...6004D6280.html a rozhodni sa podľa svojich možností, alebo si poskladaj sám podľa týchto zostáv: http://www.datacom-ke.sk/default.asp...g&CFMScaId=447
0 0
KadernictvoJ&V KadernictvoJ&V

KadernictvoJ&V je offline (nepripojený) KadernictvoJ&V

Tak to o Acere som netusil ale je to tak....sorry....dnes som sa po tom dozvedal..... ale ak chces zostavu skus kuknut aj toto na Nay strankach... HP PAVILION A 6330 sklusny comp so 4 jadrovym procakom... ale ja len odporucam.... Cawte
0 0
Katabaticky Katabaticky

Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

ked komp
1. nie v retazcoch
2. nerozumies tomu ani makove zrnko = neskladaj ani nenavrhuj zostavu sam
3. mas monitor? alebo nake prislusenstvo alebo 20 k chces aj s tymto
lebo ja som napisal ze mas pc za 20 cku nie pc s prislusenstvom

diry odporucam podlozku chladiacu
ja s mojim HP ckom si ju nemozme vynachvalit odkedy ju dostal noteboocik pod stromcek tak si vetracik uz ani nepusta pri beznej praci
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať