Zavrieť

Porady

Etikety

Prajem pekny den!

Vedeli by te mi poradit v akom programe je najlepsie robit etikety na produkty ako potraviny a pod? Potrebujem urobit niekolko desiatok kusov a myslim ze nejaky program by mi mohol usetrit robotu...dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Robil som v MS Worde etikety. Daj sa navoliť aj rozmery.
    snáď milá osôbka Ingrid Ondruskova
    Aj ja robím etikety vo Worde, mám naformátované rôzne veľkosti
    a funguje to.

    VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

    VladoaKatka
    Mám tiež vo Worde pripravené aj samolepky naformátované tak, aké potrebujem vytlačiť, aj výstavné visačky, ktoré sa mi neoplatí dať robiť.
    Rovnako pripravujem grafické návrhy na tovarové visačky, ktoré mi potom už tlačí firma.

    biaaa je offline (nepripojený) biaaa

    biaaa
    Posli do SS rozmery a co by si tam napr chcel mat a skusim ti jeden vzor urobit - ide o to ze vo worde si kludne nastavis rozmery a okraje etikety a jednoducho vlozis text, ktory je na kazdej rovnaky.
    Rozmery sa vacsinou nastavuju podla toho aky mas etiketovy papier - t.j. musis vediet napr. kolko od laveho okraju zacina etiketa, kolko od hora, kolko je miesta medzi etiketou atd...

    Jeden vzor prikladam.

    xBORISx je offline (nepripojený) xBORISx

    xBORISx
    Ahoj biaaa, no rozmery etikety su 7,3x10,4 tak nejak + - nejaky jeden milimeter...vedela by si mi na to urobit nejaky vzor? Dakujem velmi pekne

    GKing je offline (nepripojený) GKing

    GKing
    Grrrrrrrrr.. ja mam etikety o rozmeroch 70 mm x 36 mm . 3 stlpce a 8 riadkov. Horny okraj ma 5mm , spodny taktiez. Pravy a lavy ma 1mm.


    Dakujem tomu dobrakovi, ktory mi skusi vymysliet nejaky vzor

    majalyd je offline (nepripojený) majalyd

    majalyd
    ahoj. ja si robim etikety v programe MS Publisher. je to sucast baliku microsoft office. zadate si velkost etikety , velkosť okrajov , popripade velkost medzery medzi lepkami a je to.
    okrem toho sa tam daju robit letaky kalendare, vizitky a vela dalsieho.

    ANEP je offline (nepripojený) ANEP

    Penaprint - Hárková ofsetová tlačiareň ...viac ANEP
    Adobe photoshop, alebo illustrator.
    Sme grficka firma ak by bol zaujem o vyrobu grafickeho designu alebo ofsetovej tlace ozvi sa nam radi vyhovieme poziadavkam.
    vyroba@penaprint.sk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.