Zavrieť

Porady

Olymp

Prosím niekoho kto pracuje s programom Olymp nech mi poradí ako vytlačím pásku len jedného zamestnanca alebo ako vytlačím výplatnú napr. listinu troch zamestnancov.
Usporiadat
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
v riadku, kde máš zamestnanca si úplne vľavo klikneš dvakrát myškou (pravým tlačidlom) a objaví sa ti tam žltý štvorček ... pri tlači si vyberieš možnosť "tlačiť iba označených" ... ak je to iba jeden zamestnanec, tak sa naňho "postavíš" a v tlači zvolíš možnosť "aktuálny riadok" ... vyskúšaj, keď nepôjde, tak sa pýtaj
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
miriza miriza

miriza je offline (nepripojený) miriza

Hurá už to ide. Ďakujem
0 0
miriza miriza

miriza je offline (nepripojený) miriza

Ešte mi poraďte ako vytlačím výplatné listiny aj s čiastkami pre troch zamestnancov.
Ďakujem
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
postup je rovnaký, ale len v prípade, ak sú mzdy vyplácané v hotovosti ... ak idú cez účet výplatné listiny predsa nepotrebuješ ... doklad o výplate mzdy je predsa výpis z bankového účtu
0 0
Danuska Danuska

Danuska je offline (nepripojený) Danuska

obyčajný človek- žena
Nechcem pridávať nový príspevok, ale neviete mi niekto poradiť, čo sa mi udialo v mzdách v 2004, ak som včera opravila septembrové prvé tri dni PNK-ky, pretože som tam zabudla zakliknúť neukončené????/v kontrolo PN mi to vyhodilo ako chybu/ Priznám sa, že sa nechce dávať znovu generovať ročné zúčtovanie, hlásenie a neviem, čo všetko by mi to mohlo pokaziť.
0 0
Kimáková Kimáková

Kimáková je offline (nepripojený) Kimáková

Danuska
Nechcem pridávať nový príspevok, ale neviete mi niekto poradiť, čo sa mi udialo v mzdách v 2004, ak som včera opravila septembrové prvé tri dni PNK-ky, pretože som tam zabudla zakliknúť neukončené????/v kontrolo PN mi to vyhodilo ako chybu/ Priznám sa, že sa nechce dávať znovu generovať ročné zúčtovanie, hlásenie a neviem, čo všetko by mi to mohlo pokaziť.
Danuska, ak ste zaklikli iba Neukončená, tak sa Vám nič nezmení. Ten dokument Kontrola nemoci je skôr určený pre nás v Krose, ak máte nejaký problém s PN, tak na základe neho vieme rýchlo nájsť, ktorú PN máte zle zadanú. Takže tá PN môže byť zadaná dobre, ale dokument upozorňuje že tam môže byť chyba. Je to len preto, lebo vyhodnocuje túto PN podľa viacerých kritérií. Jednoducho nemusíte si všímať tento dokument.
0 0
Danuska Danuska

Danuska je offline (nepripojený) Danuska

obyčajný človek- žena
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď, ak ste počuli nejaký buchot, tak to mi spadol kameň zo srdca
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
... áááááu ... a rovno mne na nohu!
0 0
anka1 anka1

anka1 je offline (nepripojený) anka1

Prosím Vás, stiahla som si demoverziu OLYMP mzdy a chcem sa opýtať:

Ak máme nepretržitú prevádzku, zamestnanci pracujú v 12 hod zmenách ( v tých 12 hodinách je už aj prestávka 0,5 hod, čiže sa im prepláca 11,5 hod) akú dĺžku bežného pracovného času tam mám zadať? 37,5 hod? a počet prac. dní v bežnom týždni? 3,26086????? Poradte mi prosím
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
Ahojte, neviete mi poradiť ako mám na vytlačených výplatných pások zmeniť "k výplate v hotovosti" na mzda na účet???? Žiadajú to od nás z úradu práce, keďže výplata ide na účet a nie v hotovosti, takže im to tam veľmi vadí. Ďakujem za rady.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

renča1 Pozri príspevok
Ahojte, neviete mi poradiť ako mám na vytlačených výplatných pások zmeniť "k výplate v hotovosti" na mzda na účet???? Žiadajú to od nás z úradu práce, keďže výplata ide na účet a nie v hotovosti, takže im to tam veľmi vadí. Ďakujem za rady.
1. najskôr si musíš zadať č. ú.zamestnanca : Organizácia - bankový účet - zamestnanecké účty - pridaj ...

2. Mzdy - personalistika - nastavíš sa na konkrétneho zamestnanca - oprav - zrážky=pridaj = ostatné - názov zrážky osobný účet. nezabudni zadať obdobie (použiť od).

Tieto zmeny treba urobiť pred generáciou výplaty. Ak už máš výplatu urobenú, musíš ju dať generovať znovu.
1 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
veronikasad Pozri príspevok
1. najskôr si musíš zadať č. ú.zamestnanca : Organizácia - bankový účet - zamestnanecké účty - pridaj ...

2. Mzdy - personalistika - nastavíš sa na konkrétneho zamestnanca - oprav - zrážky=pridaj = ostatné - názov zrážky osobný účet. nezabudni zadať obdobie (použiť od).

Tieto zmeny treba urobiť pred generáciou výplaty. Ak už máš výplatu urobenú, musíš ju dať generovať znovu.
Jeej, ďakujem ti moc krát. Už mi to konečne ide. :-)
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Prosím, neviete mi niekto poradiť ale by niečo ušlo v zákone?
V rozučtovaní aj vo výpl.paske mi dá preddavkovú daň 5 620,59 ale v prevodnom príkaze mi ukáže iba 2 997,51.
Čo mám zlé ? Ďakujem
0 0
Indiana Indiana

Indiana je offline (nepripojený) Indiana

Ivenka Pozri príspevok
Prosím, neviete mi niekto poradiť ale by niečo ušlo v zákone?
V rozučtovaní aj vo výpl.paske mi dá preddavkovú daň 5 620,59 ale v prevodnom príkaze mi ukáže iba 2 997,51.
Čo mám zlé ? Ďakujem
Skontroluj si dokument Odvod dane - Rekapitulácia uhradenej dane. Pravdepodobne si v niektorom z predchádzajúcich mesiacov zadala v prevodných príkazoch vyššiu daň ako si v skutočnosti mala zaplatiť.
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

Prosím vás, viete mi niekto poradiť, prečo mi pri zamestnancovi na výplatnej páske píše napr. mesačná mzda 550 ale v položke hrubá mzda 546,42? V ďalších mi to píše obidve sumy rovnaké... čo som zabudla zakliknúť? ďakujem
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

posúvam
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

iriska Pozri príspevok
Prosím vás, viete mi niekto poradiť, prečo mi pri zamestnancovi na výplatnej páske píše napr. mesačná mzda 550 ale v položke hrubá mzda 546,42? V ďalších mi to píše obidve sumy rovnaké... čo som zabudla zakliknúť? ďakujem
zoskenuj výpl.pásku (bez osob.údajov) - inak sa to posúdiť nedá.
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Indiana, skontrolovala som a dá mi tam Ročné vysporiadanie DB+ZP+preplatok na dani. Len neviem kde to mám teraz vymazať ? Ale vysporiadané som to mala z DU. Niečo som vymazala ? Ďakujem
Naposledy upravil Ivenka : 18.01.12 at 13:32 Dôvod: doplnenie
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Ivenka Pozri príspevok
Indiana, skontrolovala som a dá mi tam Ročné vysporiadanie DB+ZP+preplatok na dani. Len neviem kde to mám teraz vymazať ? Ale vysporiadané som to mala z DU. Niečo som vymazala ? Ďakujem
Nevygenerovalo ti okrem hromadného príkazu aj "inkaso" - vysporiadanie DB, zamestnaneckej prémie ?
Zrejme si to nechala zaškrtnuté pri generovaní výplaty za december 2011.
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Dala som prepočet ešte raz a dala som, že nechcem vysporiadať, ale on mi dá v sumare za rok 2010 čo som vyplácala v 2011 v úhrnej sume za všetkých zamestnancov. V prehľade pre účtovníctvo to ale nemám lebo to tam ani nemá byť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať