Zavrieť

Porady

Olymp

Prosím niekoho kto pracuje s programom Olymp nech mi poradí ako vytlačím pásku len jedného zamestnanca alebo ako vytlačím výplatnú napr. listinu troch zamestnancov.
Usporiadat
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Ivenka Pozri príspevok
Dala som prepočet ešte raz a dala som, že nechcem vysporiadať, ale on mi dá v sumare za rok 2010 čo som vyplácala v 2011 v úhrnej sume za všetkých zamestnancov. V prehľade pre účtovníctvo to ale nemám lebo to tam ani nemá byť.
Moc ti nerozumiem na čo sa pýtaš. Ak ti však ide len o sumu na prev.príkaze a si presvedčená, že tam má byť iná suma ako je - oprav si ju. Nastav sa na riadok v danom mesiaci a cez oprav si tam daj sumu akú potrebuješ. Ale potom ti zrejme nebude sedieť ročné Hlasenie so štvrťročnými prehladmi.
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Veď toto toto, preto som to necela natvrdo urobiť, takže ešte budem musieť skontrolovať Prehľady a Ročné.
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

veronikasad - pridávam sken
vypl.paska.jpg  
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

ved mal náhradu príjmu.......550 € je jeho mesačná mzda......ale nikde nie je povedané, že ju musí aj mať vyplatenú v hrubom, ak by v mesiaci nemal D tak by jeho HM bola 550 €....

550 /21 *18 (odpr. dní )= 471.43 € + náhrada mzdy (D) 74.99 € je
546.42

sw ti vypočítal mzdu správne......
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

iriska Pozri príspevok
veronikasad - pridávam sken
Odkedy trvá pracovný pomer ? Náhrada mzdy sa počíta z priemeru za predch.kal.štvrťrok a pri mesačnej mzde sa stáva, že ak má zamestnanec dovolenku, celková mzda je nižšia ako základná mzda.

Mal zamestnanec v predch.kal.štvrťroku aj nejakú pohyblivú zložku mzdy, alebo len základnú mzdu? Priemerný zárobok závisí od počtu odprac.hodín v predch.kal.štvrťroku.
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

aha...tak potom už viem prečo to robí... už som to kedysi zisťovala, ale nepamätám si, či som na niečo prišla ďakujem za informácie a námahu s prečítaním
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať