Zavrieť

Porady

Robíme niečo pre vás

Zdravím, nejaký čas som sa nezapájal i keď som sledoval čo sa deje.
Teraz mi nedalo a musím sa podeliť s týmto. V novembri minulého roku sme debatovali o "orange kábli" ja som napísal k tomu svoj názor, mal som na to reakcie, nikomu neberiem názor, ale teraz som zvedavý.
V terajších dňoch sa objavili na vchodoch nalepené oznamy o tom, že firma T-com robí niečo pre nás. Nuž a súčasne s oznamom aj bežia výkopové práce, údajne pre rozšírenie a skvalitnenie služieb.
Nuž a na margo našej debaty o tom, či máme my ako vlastníci právo odmietnuť ponuku nejakej firmy na skvalitnenie nášho života, za čo som bol trošku pranierovaný, citujem z letáku: Slovak Telecom, a.s. Ba ako prevádzkovateľ....atď. bude na základe oprávnení podľa ustanovení §69 Zákona č. 610/2003 o elektronických komunikačných sieťach....vykonávať výkopové práce...........
No a potom v malom písme sa tam uvádza, že sú oprávnený vstupovať na súkromné pozemky aj do budov a robiť si tam čo chcú a ak by ste im v tom bránili, tak máme po "chlebe", ešte vás budú brať na zodpovednosť. Tak to potom sú v tom Orangeu úplný diletanti, keď prosili o súhlas, nuž ako priateľky a priatelia, čo včul?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    Gapo Pozri príspevok
    Zdravím, nejaký čas som sa nezapájal i keď som sledoval čo sa deje.
    Teraz mi nedalo a musím sa podeliť s týmto. V novembri minulého roku sme debatovali o "orange kábli" ja som napísal k tomu svoj názor, mal som na to reakcie, nikomu neberiem názor, ale teraz som zvedavý.
    V terajších dňoch sa objavili na vchodoch nalepené oznamy o tom, že firma T-com robí niečo pre nás. Nuž a súčasne s oznamom aj bežia výkopové práce, údajne pre rozšírenie a skvalitnenie služieb.
    Nuž a na margo našej debaty o tom, či máme my ako vlastníci právo odmietnuť ponuku nejakej firmy na skvalitnenie nášho života, za čo som bol trošku pranierovaný, citujem z letáku: Slovak Telecom, a.s. Ba ako prevádzkovateľ....atď. bude na základe oprávnení podľa ustanovení §69 Zákona č. 610/2003 o elektronických komunikačných sieťach....vykonávať výkopové práce...........
    No a potom v malom písme sa tam uvádza, že sú oprávnený vstupovať na súkromné pozemky aj do budov a robiť si tam čo chcú a ak by ste im v tom bránili, tak máme po "chlebe", ešte vás budú brať na zodpovednosť. Tak to potom sú v tom Orangeu úplný diletanti, keď prosili o súhlas, nuž ako priateľky a priatelia, čo včul?
    ..... no a to čítaj ten zákon ešte ďalej..... akonáhle ti zakopú kábel na tvojom pozemku, majú zo zákona právo zriadiť na ňom vecné bremeno.....

    Robíme niečo pre vás

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.