Zavrieť

Porady

Evidencia DPH v Omege

Dobrý večer,
prosím všetkých zdatnejších omegáčov o radu :-(
Robím prvé daňové priznanie k DPH v Omege a neviem si dať už druhý deň s problémom ako vytlačiť tlačovú zostavu evidencia DPH na odpočet alebo niečo podľa čoho by som si mohla odkontrolovať zaúčtovanú DPH.
Keď si nastavím parametre v prehľadoch a podskupina DPH všetky položky pekne zobrazí ale neviem to nijakovsky dostať z mašiny von v podobe nejakej zostavy :-(
Keď si dám tlačiť zostavu z Tlače-DPH-evidencia na odpočet DPH nadefinuje mi prázdnu tabuľku bez akýchkoľvek údajov :-(
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    victoria
    Dobrý večer,
    prosím všetkých zdatnejších omegáčov o radu :-(
    Robím prvé daňové priznanie k DPH v Omege a neviem si dať už druhý deň s problémom ako vytlačiť tlačovú zostavu evidencia DPH na odpočet alebo niečo podľa čoho by som si mohla odkontrolovať zaúčtovanú DPH.
    Keď si nastavím parametre v prehľadoch a podskupina DPH všetky položky pekne zobrazí ale neviem to nijakovsky dostať z mašiny von v podobe nejakej zostavy :-(
    Keď si dám tlačiť zostavu z Tlače-DPH-evidencia na odpočet DPH nadefinuje mi prázdnu tabuľku bez akýchkoľvek údajov :-(
    Ďakujem
    Zatial "maturujem" v Omege, ale DPH si vytlaíš až potom keď spravíš uzávierku DPH
    Choď do:
    Firma
    Uzávierka
    Uzávierka účtovníctva a DPH
    Pridaj
    a zakrížkuj uzávierku B a D
    myslím že potom Ti to vytlačí
    Pekný večer...

    Lentilka je offline (nepripojený) Lentilka

    Lentilka
    Prosím Vás o radu, možno ste sa stretli v Omege s niečím podobným. Na výstupnej zostave o DPH mi nedalo zDF, keď dátum vystavenia bol napr. 25.02.2005 a dátum prijatia 3.3.2005. Robím DPH mesačne. Je niekde chyba v softvéri, alebo som niečo zle nastavila? Ďakujem.

    slnko je offline (nepripojený) slnko

    slnko
    Lentilka
    Prosím Vás o radu, možno ste sa stretli v Omege s niečím podobným. Na výstupnej zostave o DPH mi nedalo zDF, keď dátum vystavenia bol napr. 25.02.2005 a dátum prijatia 3.3.2005. Robím DPH mesačne. Je niekde chyba v softvéri, alebo som niečo zle nastavila? Ďakujem.
    skontroluj si na danej zDF cez "Oprav" v karte "Ostatné údaje" aký tam máš zapísaný datum č. 5 DUD (dátum uplatnenia dane). Na základe tohoto dátumu berie do výkazu DPH.

    UCET je offline (nepripojený) UCET

    UCET
    victoria
    Dobrý večer,
    prosím všetkých zdatnejších omegáčov o radu :-(
    Robím prvé daňové priznanie k DPH v Omege a neviem si dať už druhý deň s problémom ako vytlačiť tlačovú zostavu evidencia DPH na odpočet alebo niečo podľa čoho by som si mohla odkontrolovať zaúčtovanú DPH.
    Keď si nastavím parametre v prehľadoch a podskupina DPH všetky položky pekne zobrazí ale neviem to nijakovsky dostať z mašiny von v podobe nejakej zostavy :-(
    Keď si dám tlačiť zostavu z Tlače-DPH-evidencia na odpočet DPH nadefinuje mi prázdnu tabuľku bez akýchkoľvek údajov :-(
    Ďakujem
    z vlastnej skusenosti neodporucam pouzivat zostavu v prehladoch - evidencia DPH nie je to presne. najlepsie je riesenie spravit si uzavierku DPH a tak skontrolovat ak nieco nesedi tak sa uzavierka zrusi doklad opravi a uzavierka sa spravi znova.

    Evidencia DPH v Omege

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.