Zavrieť

Porady

ako začať učiť účtovníctvo

vedel by mi niekto v bodoch poradiť ako najlepšie a zároveň najrýchlejšie naučiť /moju neter/ účtovníctvo. Hoci robím PU aj JU mne sa to zdá všetko jasné, ale jpre začínajúcich je to určite chaos. Nemá náhodou niekto nejakú osnovu ak napr. chodil na kurzy alebo pod.
Dík moc za pomoc.Ala
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Kathryn je offline (nepripojený) Kathryn

    Kathryn
    Mám skúsenosť so zaúčaním kamarátky v jednoduchom účtovníctve - postupne sme spolu účtovali jednotlivé účtovné prípady, spracovali sme 1 mesiac - ona si robila poznámky. Potom si to vyskúšala sama, a keď si nebola istá tak mi telefonovala. Odporučila som jej tiež preštudovať niektoré zákony, ktoré musí ovládať pri vedení účtovníctva a samozrejme našu informáciami nabitú Poradu.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Môj názor, pre PU ťažko nájdeš niečo lepšie ako http://www.porada.sk/t8703-svokrina-...nikurz-pu.html
    V niektorom z príspevov sa dopracuješ aj k súboru na stiahnutie. Ayya, ešte raz vďaka.
    Naposledy upravil Marína : 10.06.08 at 09:45

    maroskoq je offline (nepripojený) maroskoq

    maroskoq
    ja som sa naucil ucto na konkretnych pripadoch, t.j. dostat do ruky konkretny doklad a pracovat s nim

    maroskoq je offline (nepripojený) maroskoq

    maroskoq
    ak ste uctovnicka tak jej ukazte uctovanie na kokretnych prikladoch, nic nie je lepsie ako to vidiet v praxi

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Aldan Pozri príspevok
    vedel by mi niekto v bodoch poradiť ako najlepšie a zároveň najrýchlejšie naučiť /moju neter/ účtovníctvo. Hoci robím PU aj JU mne sa to zdá všetko jasné, ale jpre začínajúcich je to určite chaos. Nemá náhodou niekto nejakú osnovu ak napr. chodil na kurzy alebo pod.
    Dík moc za pomoc.Ala
    možno je pomôžu tieto dialkové kurzy účtovníctva v sekcii ekonomické kurzy

    http://www.google.sk/aclk?sa=L&ai=B9...ww.humboldt.sk

    ako začať učiť účtovníctvo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.