Zavrieť

Porady

Ako poslať vlastné video mailom?

Ahoj poraďáci,

pár týždňov sa hrám na fotografa , ale neviem, ako by som mohla poslať vlastné videá meilom svojim kamoškám.
Za každú radu ďakujem.
Evica.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    Skusim ja, nech ma potom niekto opravi alebo doplni.
    Stiahni si vsetko co si nafotila a nahrala cez fotak do pocitaca.
    Musim mat nainstalovany program, ktory sa predava s kazdym fotoaparatom.
    Das to ulozit do obrazkov.
    Pravou stranou mysi kliknes na video ktore chces odoslat.
    Odoslat kam...prijemca posty a posles.
    Pozor na velkost suboru, myslim ze skype berie aj velke subory.
    Ked sa ti to nepodari odoslat kvoli malej kapacite mailu, mas dve moznosti.
    Zmensit velkost alebo ho odosles do nejakeho virtualneho uloziska odkial si to dotycna preberie.
    Blizsie informacie najdes aj na tomto portali.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    evica39 Pozri príspevok
    Ahoj poraďáci,

    pár týždňov sa hrám na fotografa , ale neviem, ako by som mohla poslať vlastné videá meilom svojim kamoškám.
    Za každú radu ďakujem.
    Evica.
    AK má to video menej ako 5 MB, tak klasicky e-mailom. Ak je to väčšie, tak existujú verejné úložné priestory, kde to uložíš, dostaneš e-mailom odkaz na ten súbor a ten môžeš poslať kamarátkam, ktoré si to odtiaľ stiahnu.

    Bližšie pozri túto tému:

    http://www.porada.sk/t70467-e-mail.html

    evica39 je offline (nepripojený) evica39

    evica39
    Upresním svoju otázku. Keď som posielala vlastné video e-mailom, toto nebolo doručené. Ja neviem, netreba mi na posielanie videa nejaký konkrétny program?
    Ďakujem za tip na verejné úlož. priestory, určite to skúsim použiť.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    evica39 Pozri príspevok
    Upresním svoju otázku. Keď som posielala vlastné video e-mailom, toto nebolo doručené. Ja neviem, netreba mi na posielanie videa nejaký konkrétny program?
    Ďakujem za tip na verejné úlož. priestory, určite to skúsim použiť.
    Určite nie. Videosúbor je rovnaký súbor ako každý iný. Z pohľadu pošty je to stále len príloha.

    Problémy však môže spôsobiť práve jeho veľkosť, každý poštový provider môže mať inú maximálnu veľkosť prílohy, bežne to býva 5 MB. Niektoré poštové servery (najmä firmené) môžu mať zakázané uričté typy príloh, napr. obrázkové (.gif, .jpg) videá (.mpg, .avi) alebo programy či makrá (.exe, .swf). Dokonca niektoré firmy majú prílohy zakázané úplne, napr. Tatrabanka.

    Rasek je offline (nepripojený) Rasek

    Rasek
    Je to tak jednoduche že nemôže nič inšie nesmie presiahnut subor1GB (1024MB) a teraz adresa http://mojedata.sk/ samozrejme musiš mat subor v svojom PC klikneš prehladavat ked ho najdeš napr v dokumentoch klikneš nan otvorit-na pravej strane klikneš Pridaj subor a potom už len čakaš kym sa načita škoda že zrušili priebeh ale funguje to --ak som zle radil opravte ma dakujem rasek

    Rasek je offline (nepripojený) Rasek

    Rasek
    Ešte jedna rada podobny postup ako predošle ale Maximální velikost 161 MB. čiže už len menšie ale aj tak je to super a potom už len posielaš link kakoškam kde si to možu stiahnut asi takto to funguje skus pozri ake sa velkosti suboru kedy pridane atdátum: 09.08.2010 / Veľkosť: 298.24MB / Zobrazení: 11 / Stiahnutí: 4 a teraz link http://mojedata.sk/MPK2JG klikneš stahnut hotovo ahoj prijemnu zabavu rasek

    Ako poslať vlastné video mailom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.