Zavrieť

Porady

Superstretko Porady - rozhodnutie

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Prídem na superstretko, ak bude:

Počet hlasujúcich
51. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • 27.-29.5. Krahule

    45 88.24%
  • 3. - 5.6. Tajov

    22 43.14%
  • 3. - 5.6. Chvojnica

    19 37.25%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Vážení priatelia, prosím o aktívnu spoluúčasť na hlasovaní č.2.

Prosím dvakrát meraj a raz hlasuj, v novej ankete, kde už skutočne rozhodneme o mieste a čase konania superstretka Porady. Prvú tému chápte ako test, či vôbec je záujem o túto akciu. Test dopadol dobre, tak a teraz naostro.

Anketa je verejná, aby sme aj videli, kto kam chce alebo môže prísť.

Anketa umožňuje hlasovať za všetky možnosti. Tí z Vás, ktorým vyhovuje viac možností, či termínov, zahlasujte jednoducho za všetko, čo Vám vyhovuje.

Pozor, zahlasovanie za viac možností treba urobiť v rámci jedného "pohybovania sa" v ankete - ak ste z ankety "odišli", doplniť hlas dodatočne aj pre inú možnosť sa už nedá!

Pozor, v pondelok musíme anketu uzavrieť a na základe výsledkov objednať ubytovanie.

Počet hlasujúcich za zariadenie X teda súčasne bude aj znamenať orientačný počet účastníkov, pre ktorých zarezervujeme u majiteľa víťazného zariadenia ubytovanie. Opakujem, hlasujte zodpovedne.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 15.04.05 at 23:19
Usporiadat
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Heni
gabri, ja tuším... mne takto vypadlo týždeň pred 31.3. účto pre dve firmy, teraz ťa aspoň netlačí ten dátum, tak držím palce, nech to šťastne "dokopeš"
Už som sa tešila, že si sa prihlásila.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Zuzka
Už som sa tešila, že si sa prihlásila.
rada by som...
veď ak sa bude dať, tak vás aspoň na hodinku-dve prídem "skontrolovať" :p
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Beriem Ťa za slovo, v sobotu alebo v nedeľu teda prídeš.
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Beatka,tak koľko nás to ide na to superstredko?
0 0
Danuska Danuska

Danuska je offline (nepripojený) Danuska

obyčajný človek- žena
Halllooo, nevie mi niekto poradiť na ktorej strane by som našla niečo o chate, kam sa chystáme? A pomestíme sa tam? Alebo je potrebné zobrať pumpu na nafúknutie.
ďakujem a rada sa stretnem so Žilinčanmi aj pred superstretkom, len ten organizátor chýba
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

www.blaufuss.sk
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Dobré ránko všetkým, dopĺňam zoznam o ďalších parťákov na Superstretko - Jozef Mihál, ayya, Viki, Sany, Vicky a celkom nás je toľkoto :

*accad* *ALDA* *Aňuška* *ayya* *BEATA7777* *bef* *bepo* *Blažka* *Braňo* *Danuska* *dari1* *Daska* *ekin* *emily* *eviketa* *evina* *fasia* *gabri* *ivetka* *jess* *Jozef Mihál* *luebchenko* *Luna* *Manual* *Muška* *Luckasari* *Richard* *ricij* *Sany* *slnko* *somij* *tibor* *tinula* *Vicky* *victoria* *Viki* *vladan**Zuzka* *Katarína STR* *Beata*

A celkom nás je 40

0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

No to som rada, že sa už konečne prihlásil aj pán Jozef Mihál.
Už som si myslela, že sa na nás poraďákov vykašle.
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Jožko
0 0
dari1 dari1

dari1 je offline (nepripojený) dari1

beata, gratulujem, dufam, ze nebude treba nafuknut hotelik.
Podla uz uverejnovanych ponuk na zvezenie by som este navrhla, aby sme, kto moze, vyvesili - odkial a kolko lidiciek moze zobrat.
Ja idem z Bratislavy, zmestia sa este 3 osôbky. Kto chce, nech sa ozve.
0 0
Sany Sany

Sany je offline (nepripojený) Sany

Ja tiež môžem zobrať 2 osoby, lebo my sme spolu s Vicky už dve a naše autíčka sú z kategórie tých menších....Ešte sme sa nedohodli, ktorým pôjdeme, ale ani jedno nie je práve koráb...
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Beata
Dobré ránko všetkým, dopĺňam zoznam o ďalších parťákov na Superstretko - Jozef Mihál, ayya, Viki, Sany, Vicky a celkom nás je toľkoto :

*accad* *ALDA* *Aňuška* *ayya* *BEATA7777* *bef* *bepo* *Blažka* *Braňo* *Danuska* *dari1* *Daska* *ekin* *emily* *eviketa* *evina* *fasia* *gabri* *ivetka* *jess* *Jozef Mihál* *luebchenko* *Luna* *Manual* *Muška* *Luckasari* *Richard* *ricij* *Sany* *slnko* *somij* *tibor* *tinula* *Vicky* *victoria* *Viki* *vladan**Zuzka* *Katarína STR* *Beata*

A celkom nás je 40

... a čože je to štyridsiatka ... tra-la-la-la ... la-la-la-la
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Braňo - idem z Púchova, cez Žilinu, Martin, Tur. Teplice. Beriem Slnko, Danušku a ak by niekto chcel ešte jedno miesto mám voľné.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Pravdepodobne si aj ja odskočím Vás kuknúť. Ak dúfam, že to prežijete aj s mojou drahou polovičkou, nakoľko nemám VP kvôli zdravotným problémom a tak ma musí niekto zobrať. Ale na jeden deň by sa to dalo zvládnuť.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Lenka mne teda určite nebude prekážať. Len prídi!!!!

A ešte vidím Jozefa Mihála!!! H u r á, ja som vedela,že nám neskladme!!!
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Sany
Ja tiež môžem zobrať 2 osoby, lebo my sme spolu s Vicky už dve a naše autíčka sú z kategórie tých menších....Ešte sme sa nedohodli, ktorým pôjdeme, ale ani jedno nie je práve koráb...
Ja idem z Pezinka,môžem zobrať väčšie auto,môhli by sma sa dohodnúť!!Alebo sa pridať k DARI? /zmestí sa doň 5 osôb a aj na batožinu je dosť miesta/
Odpíšte!!
Naposledy upravil ALDA : 19.04.05 at 09:03
0 0
Sany Sany

Sany je offline (nepripojený) Sany

Veď sa môžme dohodnúť. Môžme sa my dopraviť do Pezinka a odtiaľ ísť spolu. Zase ak nás nebude na toľko áut, nemusíme ísť každý autom. Zase je zbytočné, aby išlo trebárs 5 ľudí tromi autami. Dohodneme sa nejako....



ALDA
Ja idem z Pezinka,môžem zobrať väčšie auto,môhli by sma sa dohodnúť!!Alebo sa pridať k DARI?
Odpíšte!!
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Ja idem z Nového Mesta nad Váhom, môžem zobrať z Trenčína, Piešťan alebo po ceste (cez Prievidzu). Alebo sa k niekomu pridám.
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Ja idem zo Žiliny autom a zatiaľ v ňom budem sama, takže ak niekto má záujem rada ho zoberiem. Idem v piatok cca zo Žiliny 16.15 hod. presne ako Braňo. Pôjdeme zasebou ako delegácia poraďákov. :p

V sobotu ale padám domkov.
0 0
Ružena Ružena

Ružena je offline (nepripojený) Ružena

Dari 1,poslala som ti SS, mám záujem o miestenku v autíčku, ak cestuješ už v piatok. Prosím ozvi sa. Ď.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať