Zavrieť

Porady

Rady pre ženy

1. rada.
Aby brambory neklíčily, je potřeba vložit do pytle s bramborami jablko.
Ne, správně je: Kupte očištěné brambory nebo hranolky, dejte je do mrazničky a mějte je tam i celý rok.


2. rada.
Než vlijete těsto do formy, vymažte ji tukem a vysypte moukou
nebo strouhankou.
Ne
, správně je: V obchodě za rohem prodávají hotové zákusky. Není to daleko a je to bez práce


3. rada.
Když se vám podaří přesolit polévku, hoďte do ní, ještě během vaření kousek brambory.

Ne
, správně je: Vaše rodina má být ráda, že jste vůbec něco uvařila a je jedno, jestli je to k jídlu.


4. rada.
Bolí vás hlava? Vezměte citron, rozkrojte jej na polovinu a potřete si jim čelo. Bolest ustoupí.
Ne, správně je: Vezměte citron, rozkrojte jej na polovinu,hoďte jej do sklenice s tequilou a vypijte. Hlava vás bude bolet dál, ale budete příliš opilá na to, aby vám to vadilo

5. rada.
Aby vám láhev vína při otevírání neklouzala, zabalte ji do
utěrky.
Ne
, správně je: Oblečte si něco sexy a zaklepejte na dveře souseda.

6. rada.
Zůstalo vám víno? Zmrazte jej do kostek ledu a použijte na ochucení masa a omáček.
Ne, správně je: Cože, zbytky vína? Něco takového neznám!



Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evuša je offline (nepripojený) evuša

    evuša
    Vynikajúce rady. Ja si ich vytlačím, dám zarámovať a vyvesím v obývačke s upozornením, že od dnešného dňa budem tieto rady nekompromisne uplatňovať v praxi. Ale len ja!!!! Zbytok "fajty" to môže len povinne rešpektovať, nekomentovať a samozrejme zabudnúť na to, že by sa tým riadili aj oni. Vďaka.

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    perfektné - dnes nevarím, nepečiem a víno nám nikdy nezostane , ale dala by som si dobrý obed a aj koláčik ... že by som niekoho poslala za ten ROH ?

    ALDA je offline (nepripojený) ALDA

    stará mama, matka, manželka ALDA
    HOKA,super!! Aj sa podľa nich riadíš? Ja tuším už áno.
    Ďakujem!!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.