Zavrieť

Porady

Kytica pre mužov

Našla som recept na úžasnú kyticu pre mužov. Dúfam že sa mi ho podarí tu vložiť. Takže potešte svoje milované polovičky.....
Naposledy upravil TatianaM : 14.11.08 at 07:49
Usporiadat
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Táni, super inšpirácia.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Eulaly Eulaly

Eulaly je offline (nepripojený) Eulaly

je fakt supééér
v auguste vyskúšam na narodeniny pre môjho miláčka... prípadne aj odfotím, ako sa mi to podarilo
0 0
caligulax caligulax

caligulax je offline (nepripojený) caligulax

mnaaam. tak toto som este nevidel. dik
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
....že ste to neprilepili sem včera ! ......to by bola bomba pre môjho ocka...teraz je všetko zavreté a ráno to už nestihnem
0 0
lucy200 lucy200

lucy200 je offline (nepripojený) lucy200

Super kytica....ďakujeme za inšpiráciu TatianaM som zvedavá či sa mi to podarí tak pripraviť :-)
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
To je fantastické. Človek sa nestačí čudovať, na čo človek nepríde. Žasnem. Sladkosti, slanosti. Skrátka fantázia. Som chlap, ale som maniak na recepty. Je ich nespočetne veľa, na nespočetne veľa stránkach, ale keď vidím nejaký recept neodolám, hoci neviem kedy ich všetky pripravím a pre koho...
0 0
Peterika Peterika

Peterika je offline (nepripojený) Peterika

TatianaM - potešila si ma - práve už 3 dni rozmýšľam ako mám to všetko naskladať v sobotu ideme gratulovať/- a keďže mi prišla podobná pošta a chýba postup tak si mi ho tvojim príspevkom doplnila
- vďaka



pridávam prezentáciu - kytice pre mužov - ideme gratulovať bez sladkej tortičky - na inšpiráciu

..........v prezentácii sú urobené okrem kytíc aj torty - nevie niekto recept na túto tortu / cesto a plnka/?
Naposledy upravil Peterika : 04.07.08 at 20:44 Dôvod: preklep
0 0
caligulax caligulax

caligulax je offline (nepripojený) caligulax

Ahojte. Ta prezentacia co si dala je fakt fakt dobra, clovek sa inspiruje tak isto.... Dakujem za inspiracie..... Pekny dnik prajem
0 0
caligulax caligulax

caligulax je offline (nepripojený) caligulax

sorry... erzet ak mas vela receptov vies ich mi poslat mailom? na matej4@azet.sk alebo sa podel o ne pls. Dakujem....
0 0
Peterika Peterika

Peterika je offline (nepripojený) Peterika

Salámová misa

POTREBNÉ PRÍSADY

chleba, saláma, uhorky ,vajíčko, cesnaková pomazánka alebo šalát / plnka do chleba/, a veľa špáratok

POSTUP PRÍPRAVY

rozrežeme chleba a naplníme pomazánko alebo šalátom. Potom napichujeme na špáratka salámu, uhorky, vajíčka, syr...a tie zapychujeme do chleba. Chce to veľa času a trošku trpelivosti.Zo začietku to ide pomaly a potom to ide samo.



alebo

KORPUS – Zemiakové cesto s mletým mäsom – ochutené podľa vlastnej chuti.
A to všetko upečeme v tortovej forme, potom nazdobíme a zjeme.
salam.misa.jpg  
salam.misa.j 1pg.jpg  
salam.misa.j 3pg.jpg  
1/1
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
caligulax Pozri príspevok
sorry... erzet ak mas vela receptov vies ich mi poslat mailom? na matej4@azet.sk alebo sa podel o ne pls. Dakujem....
Jeden alkoholicko-silvestrovský nápoj som tu už uverejnil: Niečo "Tekuté na Silvestra". Poznám jeden fajn program na recepty ale neviem či tú www stránku sem môžem upnúť. Recepty samozrejme uverejním.
0 0
Peterika Peterika

Peterika je offline (nepripojený) Peterika

erzet Pozri príspevok
Jeden alkoholicko-silvestrovský nápoj som tu už uverejnil: Niečo "Tekuté na Silvestra". Poznám jeden fajn program na recepty ale neviem či tú www stránku sem môžem upnúť. Recepty samozrejme uverejním.
erzet - tak šup sem s tými zaujímavými receptami
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Pokúsim sa pridať tiež niečo, nielen pre mužov, ale pre inšpiráciu na oslavy našich detičiek a vnúčat
Naposledy upravil Zitulda : 06.12.08 at 20:22
0 0
klaura klaura

klaura je offline (nepripojený) klaura

Tie chlebíčky sú úžasné, obdivujem ľudí čo to vedia dotiahnuť k dokonalosti
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Kura hore aj dolu bez
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Ešte niečo pre naše milované polovičky. Určite to bude chutiť nielen im
Naposledy upravil Zitulda : 06.12.08 at 20:23
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Zitulda Pozri príspevok
Ešte niečo pre naše milované polovičky. Určite to bude chutiť nielen im
"taky hezký"
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Veľmi pekné, inšpiratívne a vtipné sú tie kytice a torty. Mňa by len zaujímalo, ako sa to ďalej konzumuje. Povedzme tie kytice sa rozberu po paličkách a jedia sa ako lízanky. Ale ako sa konzumuje napr. tá torta z chleba? To asi nebude ľahké rozkrojiť. Máte niekto s tým nejaké praktické skúsenosti? Sviatky môjho drahého sa blížia, tak by to bodlo.
0 0
Peterika Peterika

Peterika je offline (nepripojený) Peterika

Gabi, tá torta z chleba je prekrojená , pri konzumácii dáš jeden tanier na ktorý preložíš tú vrchnú časť - nazdobenú a druhá časť je naplnená šalátom alebo pomazánkou - takže to papáš ako keby si urobila obloženú misu so šalátom. / dezertné taniere, vidličky, servítočky a samozrejme niečo na nabratie šalátu a chleba či rožky ako príloha - no a potom už len mňam, mňam.
0 0
uko uko

uko je offline (nepripojený) uko

ahojte. prikladám môj pokus o slanú kytičku. zajtra ideme gratulovať ocinovi, tak dúfam, že poteší. vďaka za úžasnú inšpiráciu.
inak ta saláma mi moc nedržala, tak som to prichytila špáradlom. syr sa mi lámal, keď som ho chcela stočiť. tak som to poriešila takto. a pre predstavu o veľkosti, celé je to v malej fľaši na zaváranie. a šalát som zviazala veľkou stuhou, nie korbáčikom.
P1020913.jpg  
P1020914.jpg  
P1020916.jpg  
1/1
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať