Zavrieť

Porady

Prečo vypína PC

Prečo mi vypína PC keď spustím hru niekedy sa vypne niekedy nie, vypíše (no signal) Mám AMD Sempron,2600+,1600Mhz
Zak.dos. MSI K8MH-V(MS-7142)
Pamäť 1024mb
Graf.karta Radeon X1950 Pro 512mb
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Vypne ti PC ? alebo len na monitore napise no signal ?
    no to by som skor typoval na problem v kably medzi grafikou a monitorom (mas DVI HDMI)?

    Goldena je offline (nepripojený) Goldena

    Goldena
    Počitač uplne nevypne ale keď nie je spustená hra tak beži v pohode nemôže to byť zdroj ma iba 300

    maurer2 je offline (nepripojený) maurer2

    maurer2
    ano potrebujes vymenit zdroj odporucam minimalne 400w ale lepsaie by bolo 450-500 w skus toto ale kludne aj z ineho obchodu to je na tebe skus qcomp.sk

    Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

    Katabaticky
    lol
    to kto ti robil zostavu?
    kedze x1950 vyzaduje 400 az 500w zdroj (podla konkretneho vyhotovenia...)

    a je to samozrejme zdroj skratka to neutiahne odber grafiky ked pustis hru a tak grafika nehodi ziadny graficky vystup na monitor preto no signal...

    a k hentomu ti bude stacit 400W zdroj (ale znackovy...)

    Goldena je offline (nepripojený) Goldena

    Goldena
    Ďakujem za radu zostava bola iná grafika sa dokupovala na vianoce. Myslela som si ze je to zdroj skúsim kúpiť iný.
    Mam tiez podobny problem, ked zapnem tlaciaren alebo pripojim mobil cez USB, tak sa mi pocitac uplne vypne.Poradi mi niekto, prosím?

    Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

    Katabaticky
    krd a nejake ine info?

    podla toho co pises si si vyskratoval dosku cez usb... ale tazko povedat ci je to ono ked napises iba taktuo
    Mala som tiež tento problem. Vymena zdroja však nepomohla. Nakoniec to bol občasne zastávajúci ventilator na grafickej karte

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.