Zavrieť

Porady

žiadosť o prijatie do služobného pomeru príslušníka PZ

Zdravíčko..
Moja sestra sa chce stať policajtkou, ale vôbec nevie ako na to..
Tak som hľadal a hľadaľ na nete, aj som našiel veľa vecí..jediné čo som nenašiel, že ako napísať žiadosť o prijatie do služobného pomeru..
Prosím poradte, ako má znieť ten žiadosť..
a ževraj to potom musí poslať na okresné riaditeľstvo PZ..
ďakujeme veľmi pekne..
Usporiadat
Rado88 Rado88

Rado88 je offline (nepripojený) Rado88

Dobrý deň,
som tu nový a chcel by som ísť za policajta, no chcem sa opýtať najprv, či sa tam vôbec mám šancu dostať, ak mi chýbajú dva články na pravom ukazováku. Pre mňa to nemá žiaden vplyv, funkčnú neschopnosť a pod., môžem robiť úplne všetko, jeho funkciu úplne mi nahrádza prostredník, aj napr. pri streľbe som napriek tomuto hendikepu reprezentoval školu. Inak nemám žiadne zdravotné problémy.
0 0
kaco11 kaco11

kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

Nedávam tomu velku sancu, ale to je len moj súkromný názor. Záleží na posudku lekára, resp. súčasťou príjímacieho konania je lekárska prehliadka a záleží od toho čo ti on povie. Osobne by som skúsila sa informovat na personálnom resp. u lekára MV SR.
0 0
dfhee dfhee

dfhee je offline (nepripojený) dfhee

Ahoj, chcel by som sa informovať že ako to je s hraničnou políciou ..ako sa tam podáva prihláška? je na to nejaký formulár alebo len stačí napísať obyčajnú žiadosť do zamestnania? ..bol by som vďačný za vzor ďakujem.


S pozdravom dfhee
0 0
iwulqa iwulqa

iwulqa je offline (nepripojený) iwulqa

Možem sa spýtať kde dostať také tlačivo, alebo či stačí napisat len ziadost ???? Ďakujem
0 0
david24 david24

david24 je offline (nepripojený) david24

Dobry den,chcel by som sa opytat otazku ohladom prijatia k policii.Asi pred 2 rokmi som spachal priestupok proti majetku,ktory bol rieseny blokovou pokutou 20...cena tovaru okolo 12 eur.Mam priestupok proti majetku a chcem vediet ci sa este niekedy mozem dostat ku policii.Vdaka za odpoved alebo radu.
0 0
kec kec

kec je offline (nepripojený) kec

moc veľkú šancu ti nedávam, ale možné je všetko
0 0
Teodor665 Teodor665

Teodor665 je offline (nepripojený) Teodor665

Bol by u mňa velký problem na prijatie cez skušky zdatnosti ked neviem plavať? ale minimalne body na uspešnu skušku by som dosiahol v iných kategoriach ako ľah sed a beh?
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Teodor665
Bol by u mňa velký problem na prijatie cez skušky zdatnosti ked neviem plavať? ale minimalne body na uspešnu skušku by som dosiahol v iných kategoriach ako ľah sed a beh?
Ano, bol, musis preplavat 100m aspon za 5 minut, aj ked za minimum bodov, ale musis ziskat body z kazdej discipliny.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Teodor665
Bol by u mňa velký problem na prijatie cez skušky zdatnosti ked neviem plavať? ale minimalne body na uspešnu skušku by som dosiahol v iných kategoriach ako ľah sed a beh?
Myslim že ano, bol. Maju tam testy z plávania.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať