Zavrieť

Porady

chorvatsko so psom

ahojte poradaci, potrebovala by som poradit. chystame sa na dovolenku do chorvatska so psom, ale nikde sa neviem presne dopatrat, ake vsetky ockovania a povolenia potrebujeme. psa mame cipovaneho, ale viac som okrem ockovania proti besnote nezistila. ak niekto mate skusenosti, budem vam velmi vdacna, ak mi v tomto pomozete. dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lubica3 je offline (nepripojený) Lubica3

    Lubica3
    Ahoj, aj my sme boli minulý rok v Chorvátsku so psom, má PET-pas, všetky bežné očkovania, netreba nič navyše, našli sme si apartmán, kde bol pes povolený, žiaden problém, znášal to úplne v pohode, ráno a večer klasicky poriadne vybehať, cez deň prespal. Krásnu dovolenku.

    nokia14 je offline (nepripojený) nokia14

    nokia14
    dobry den potrebujem pomoc pes mi krvaca z pipika a neviem z coho a este aj kriva na zadne nnohy neviete poradit co to moze byt

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    nokia14 Pozri príspevok
    dobry den potrebujem pomoc pes mi krvaca z pipika a neviem z coho a este aj kriva na zadne nnohy neviete poradit co to moze byt
    Naša hafanka začala krívať, keď mala asi rok.Veterinár povedal,že u niektorých väčších plemien je to bežné.Dal nám nejaký prípravok na spevnenie kostí. Odvtedy je dobre. Ale asi raz týždenne jej pre istotu dávam rybaciu konzervu. Len tak, na kosti.
    Ale určite navštív veterinára,aby si niečo nezanedbala.To krvácanie nie je sranda.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.