Zavrieť

Porady

Dnes začínam

Dobrý večer,

som nová členka Porady, dnes prvý krát som na tejto stránke. Moja mama je stále zavesená na Porade, veľakrát som mala aj ja záujem sa pozrieť k vám.
Moje deti už ovládajú túto stránku, len ja som sa stále nemohla odhodlať zapojiť sa do diskusie.
Už dlšiu dobu vypomáham mojej mame s účtovníctvom, veľmi ma zaujíma, mám v nej dobrú učiteľku. Nie vždy kvôli zdraviu a problémami s ním si môžem dovoliť pozerať sa na PC, preto radšej robím pomocné práce. Ale verím, že raz všetko bude dobré, a ja sa tiež zapojím medzi vás.
Chcela by som tiež patriť do tejto veľkej rodiny, a získavať informácie, keď nebude mama doma aj od vás. Verím, že budete ochotní aj mne pomôcť.
Tak ešte raz vám prajem dobrý večer.
Dana
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Určite aj Tebe radi odpovieme, vitaj medzi nami Poraďákmi. Stačí sa len opýtať. Ahoj a nech sa Ti darí aj v zdraví. Pozdravuj maminu, s ňou dosť často komunikujem.

    dana181 je offline (nepripojený) dana181

    žena,matka dana181
    Ďakujem. Veď práve mamina ma prinútila, aby som občas sadla za PC a sama sa pokúšala niečo vytvoriť. Tak teda dnes začínam a skúšam. Len neviem, či bude mať so mnou aj trpezlivosť. Dana

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Určite, nič sa neobávaj, pokiaľ budem vedieť určite Ti odpoviem, keď nie, nájde sa niekto kto bude vedieť. Stačí sa len ozvať.

    petra:-) je offline (nepripojený) petra:-)

    :-) petra:-)
    dana181
    Ďakujem. Veď práve mamina ma prinútila, aby som občas sadla za PC a sama sa pokúšala niečo vytvoriť. Tak teda dnes začínam a skúšam. Len neviem, či bude mať so mnou aj trpezlivosť. Dana
    Mňa tiež k účtovníctvu priviedla mama, a môžem zodpovedne prehlásiť, že v tomto prípade sa nemusíš ničoho obávať, pretože mama je ten najtrpezlivejší učiteľ a "poradca". Nie je nič lepšie, ako začať v tejto brandži s dobrým zázemím. Takže neostáva iné, len zaželať skoré vyriešenie zdravotných problémov. A keby mama predsa len "stratila nervy" (z bločkov od viagri, lenivých mzdových účtovníčiek a lakomých strýkov), kľudne príď na Poradu, kto bude vedieť určite Ti poradí. Takže vitaj medzi nami na Porade

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Som rada, že ste privítali na tejto stránke aj moju dcéru, chcem aby aspoň trošku pracovala s PC, pokiaľ sa jej bude dať, a nebude mať problémy. Prinútila som ju, aby sa zapojila aj ona do diskusie, keď často pri mne robí. Verím, že z nej vychovám tú správnu účtovníčku.

    Vlasta

    emily je offline (nepripojený) emily

    emily
    ondrejvla
    Som rada, že ste privítali na tejto stránke aj moju dcéru, chcem aby aspoň trošku pracovala s PC, pokiaľ sa jej bude dať, a nebude mať problémy. Prinútila som ju, aby sa zapojila aj ona do diskusie, keď často pri mne robí. Verím, že z nej vychovám tú správnu účtovníčku.

    Vlasta
    Vlasti , dobre si urobila

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    dana181
    Ďakujem. Veď práve mamina ma prinútila, aby som občas sadla za PC a sama sa pokúšala niečo vytvoriť. Tak teda dnes začínam a skúšam. Len neviem, či bude mať so mnou aj trpezlivosť. Dana
    Danka vitaj medzi nami a uvidíš kto vie odpovie
    Pekný večer...

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Dani určite bude z Teba vynikajúca účtovníčka, máš pri sebe experta. Takže teš sa. A ešte k tomu Porada, nebudeš stíhať všetko čítať, čo všetko sa tu nájde...

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Lenka, ďakujem za toho experta, ale to je ďaleko od toho! Ja mám proste len vek a skúsenosti, no a aj chuť robiť. Len sa modlím, aby mi to vydržalo, aby som vládala ešte nejaký čas.

    Vlasta

    ALDA je offline (nepripojený) ALDA

    stará mama, matka, manželka ALDA
    Aj ja Ťa vítam. Máš s u p e r maminu!!
    Držím palce,aby Ti to zdravíčko slú........žilo!!!!

    Janca1 je offline (nepripojený) Janca1

    Janca1
    Ani ja nie som dlho clenkou porady, ale uz teraz si bez nej neviem predstavit zivot. Najdem tu takmer vsetko co potrebujem, a ked nie tak sa opytam a div sa svete vzdy mi niekto poradi. Urcite aj Ty ocenis clenstvo. Prajem vela uspechov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.