Zavrieť

Porady

Montované domy od Gonda-Slovakia

Dobrý deň,
máte niekto skúsenosť s firmou Gonda? Dostal som zaujímavú ponuku na montovaný dom od nich. Videl som aj nejaké ich domy, a zatiaľ to vypadá dobre, ale rád by som sa vyvaroval nejakých prekvapení v budúcnosti počas a po výstavbe.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Maťoh je offline (nepripojený) Maťoh

    Maťoh
    Je to nejaká sendvičová konštrukcia, hranoly 17x17, medzi nimi nejaká tepelná izolácia, zvonku drevotrieskové dosky a na ne min 5cm izolácie, zvnútra tie dosky bez izolácie plus sadrokartón. Na stavbu dovezú už hotové panely, ktoré tam zmontujú.
    M.
    aká je zhruba cena tých domov? a aké su tam rozmery?
    prečo vlastne si vyberáš dom z dreva hm? a ak si chceš dat postavit drevený dom tak prečo ho potom obkladaju sadrokartonom ved je to somarina nie? ak chcem drevo tak nech ho je aj vidiet

    Maťoh je offline (nepripojený) Maťoh

    Maťoh
    Cena vychádza do 20.000 na kľúč.. Pozri na gonda-slovakia.sk
    O montovanom uvažujeme kvôli cene a rýchlosti výstavby.
    M.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Maťoh Pozri príspevok
    Cena vychádza do 20.000 na kľúč.. Pozri na gonda-slovakia.sk
    O montovanom uvažujeme kvôli cene a rýchlosti výstavby.
    M.
    Tá cena je za m2, že?

    e-sandra je offline (nepripojený) e-sandra

    e-sandra
    dá sa objednať katalóg ? stránka mi nepracuje, rada by som si obzrela pár RD.. tiež uvažujem o stavbe montovaného RD z dôvodu rýchlosti stavby a taktiež zo strany ceny, podľa mňa to je výhodnejšie, určite to nie sú také domy na hanbu ako majú poniektorí v amerike....

    vxyz je offline (nepripojený) vxyz

    vxyz
    skuste envirodom.sk je to velmi zaujimava konstrukcia difuzne otvorenej steny pri drevostavbe je to urcite jedna z najdolezitejsich veci, inak su vsetky porovnatelne
    v

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.