Zavrieť

Porady

Central European Trade Register_connecting the expanded European Union

Chcela by som vás poprosiť o radu:
Obec obdržala akýsi návratný papier písaný po anglicky, kde chcú overiť údaje, či sú správne za obec. Už názov ulice zadali zlý, ale ono to došlo predsa.
Ak by mi niekto vedel pomôcť so stručným prekladom, veľmi by som bola vďačná aby som vedela, či to ignorovať alebo nie. /dajte mi sem vedieť a napíšem/
- napísala by som cez SS. - je to vlastne cetregister.com - netuším čo to je.
Tak vopred ďakujem za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Je to šikovný spôsob ako neskôr vymáhať nehorázne sumy. Ide vlastne o nejakú databázu firiem, organizácii a pod. Kde v prvom roku sa zverejňuje zadara, ale niekde s mikropísmom je uvedené, že na ďalší rok čo stojí zverejnenie, a keď dostanú návratku podpísanú, tak budú mať "právo" si účtovať tie poplatky.

    Takže jednoznačne zahodiť.

    Modroocko je offline (nepripojený) Modroocko

    Nerobím druhým to, čo nechcem, aby robili mne. ...viac Modroocko
    robin78 Pozri príspevok
    doporucujem rovno zahodit
    Napísala by som to isté, len ma ktosi predbehol. Ja už som to vyhodila. Vôbec sa netráp s prekladom. Potom by ste sa nedoplatili. Už na to bolo niekoľko reportáži pred rokmi v telke. Ale vyzerá to tak, že opäť raz ktosi skúša naivných Slovákov

    Central European Trade Register_connecting the expanded European Union

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.