Zavrieť

Porady

Zeitgeist - Duch doby

Videli ste už tento veľmi zaujímavý dokument? Čo si o tom myslíte? Chcela by som od Vás vedieť Vaše názory, lebo neviem, čo si o tom mám myslieť. Ďakujem.

PS: Treba vidieť až potom sa dá táto téma pochopiť. (Dá sa vyhľadať na nete)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kubodinho je offline (nepripojený) kubodinho

    kubodinho
    videl som to a poviem ti takto , s cirkvou to je myslim ze dost realne vykreslene , takze s tym suhlasim , pad WTC mi prisiel zaujimavy , ale nikdy sa nedozvieme podla mna uplnu pravdu , ale myslim si ze tak ako to bolo vykreslovane po tom pade to nebolo.

    premiko je offline (nepripojený) premiko

    premiko
    - Stačí letmý pohľad na zdroje, z ktorých čerpali autori, a je jasné, že je to absolútne neobjektívny kvázidokument, plný poloprávd, ktoré sú omnoho horšie ako celá lož......

    - tie cca 2 hod považujem za zabitý čas

    madein1974 je offline (nepripojený) madein1974

    madein1974
    Videl som , a aj pokracovanie Addendum. Velmi velmi zaujimave, kazdy by si to mal pozret aby ludia trochu otvorili oci !!!

    patrixo je offline (nepripojený) patrixo

    patrixo :) patrixo
    Nie som kresťan, ale ani neodmietam tú možnosť, že by Boh mohol existovať... skrátka, myslím, že som v tomto nezaujatý (aspoň čo sa týka tej časti o cirkvi atď). ale prikláňam sa k názoru užívateľa premiko, pretože som si overoval (nie slepo veril) niektoré histrické údaje, ktoré oni tvrdili a zistil som, že tam uverejnili veľa neprávd, a ak sa v histórii niečo podobné stalo, tak oni tomu úplne zmenili scénar....

    Zeitgeist - Duch doby

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.