Zavrieť

Porady

zavaranie - recepty

Ahojte kuchtici, mate nejake OVERENE, ZARUCENE, VYSKUSANE recepty na zavaranie? Ak ano, prosim sup sem s nimi. Veeelka vdaka.
Usporiadat
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

ano Janka, je to pikantné a s touto horčicou a pretlakom zároveň jemnejšie
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Tento rok bol veľmi nepriaznivý aj na zeleninu a preto odporúčam svoj recept na zavaranú koreňovú zeleninu.

tutiola Pozri príspevok
Nenašla som tu žiaden recept na koreňovú zeleninu. Tak jeden pridám, mám ho odskúšaný.

Zaváraná polievková zelenina.
Koreňovú zeleninu /mrkvu,petržlen, zeler, kaleráb/ očistime tak, ako by sme dávali rovno do hrnca. Pokrájame zvyčajným spôsobom ako do polievky. Vňať petržlenu, zeleru a ligurčeka/magi-zeler/ dobre opláchneme vo vode a necháme odkvapkať. Do fľaštičiek na dno vložíme surovú zeleninu koreňovu, listovu, pridáme 2 kávové lyžičky soli, zalejeme obyčajnou vodou, uzatvoríme a vložime do hrnca so studenou vodou. Od bodu varu sterilizujeme 20 min.

Flaštičky sa mi najviac osvedčili malé 2,5 - 3 dcl na obyčajný uzáver, ale môžu byť aj od horčice či majonézy.

Polievku dosolíme až pred koncom varenia, aby sa soľ dobre vyvarila do polievky. Takto pripravená zelenina je v polievke chutná, nie je gumenná a po otvorení vonia ako čerstvá.


V jesení je to trošku náročné čistenie na čas, ale v zime to oceníte. Po zbere úrody vám nevzniká zbytočný odpad.
6 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
tutiola Pozri príspevok
Tento rok bol veľmi nepriaznivý aj na zeleninu a preto odporúčam svoj recept na zavaranú koreňovú zeleninu.
Olinka, ja som to odskúšala, doniesla nám minulý rok kámoška...tá zeleninka i polievka má fakt veľmi dobrú chuť.
Ale ja som to pozavárala, no čosi som zbabrala,lebo sa mi vo fľaštičkách usadilo niečo biele, takže som to do polievky už nedávala.Môže byť, že som to menej sterilizovala?
0 0
jackguelina jackguelina

jackguelina je offline (nepripojený) jackguelina

Aj mne sa stalo to isté ,že som mala na spodku pohárikov tú bielu usadeninu.Potom som už dávala zeleninu do mrazničky.
0 0
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

Ja keď takto uskladňujem zeleninu 1. deň sterilizujem 30 minút a druhý deň 20 minút a vydrží aj 2 roky.
4 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Deganova Pozri príspevok
Ja keď takto uskladňujem zeleninu 1. deň sterilizujem 30 minút a druhý deň 20 minút a vydrží aj 2 roky.
Zelenina by sa mala pre istotu sterilizovať 2x, nakoľko neobsahuje kyselinu. A hlavne hrášok je potvora a zvykne sa kaziť.
4 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Najjednoduchším.Odpoved na otázku,ktorým receptom na lečo začať.Chcela som to dať pod príspevok a takto to dopadlo.
Naposledy upravil BXLmiami : 13.09.10 at 11:45
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Zeleninu týmto spôsobom zaváram už niekoľko rokov. Stalo sa mi že z 60 fľaštičiek sa pokazia 2-4 fľaštičky. Neurobí sa mi nejaká usadenina, ale vyduje viečko. Je potrebné dodržať dávkovanie soli a variť radšej viac ako menej.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Dnes som bol na huby, zajtra skusim urobit hubovu pastetu par stranok dozadu. Aku ma chut?
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

ubka Pozri príspevok
Ja si uvarím 3-4 ks cvikle a uložím do chladničky.
Postúham jednu cviklu premiešam s jedným pohárikom zavareného chrenu, nechám postáť a mám výborný šalát
inokedy zmiešam cviklu, zeler a jodurt, potom zasa cviklu jogurt orech...
Cvikla sa musí uvariť? Nemôže sa jesť surová? Neskúšal to niekto?
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

adam Pozri príspevok
Cvikla sa musí uvariť? Nemôže sa jesť surová? Neskúšal to niekto?
jasné, že sa môže jesť aj surová...
ale vo väčšom množstve je asi agresívna na žalúdok, teda spôsobuje jeho bolesť...
ale uvarená má jemnejšiu chuť, je určite chutnejšia
1 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

My sme zasadili cviklu tento rok prvý krát. Narástla taká obrovská ako v rozprávke "Ako dedko ťahal repku." :-) Ako ju mám uvariť, celú takú obrovskú? Ako dlho ju mám variť? Ako zistím, že už je uvarená?
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
adam Pozri príspevok
My sme zasadili cviklu tento rok prvý krát. Narástla taká obrovská ako v rozprávke "Ako dedko ťahal repku." :-) Ako ju mám uvariť, celú takú obrovskú? Ako dlho ju mám variť? Ako zistím, že už je uvarená?
môžeš ju rozrezať na štvrtiny, aby sa ti viac vmestilo do hrnca. Ja ju varím asi hodinu,ale to zistíš nožom, či je mäkká.
2 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

Nebude vytekať z nej tá šťava?
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
adam Pozri príspevok
Nebude vytekať z nej tá šťava?
lepšie sú malé cvikly, majú aj tmavšiu farbu.ale keď narástli, tak ich musíš rozrezať. Štava nevytečie, a šúpať budeš i rezné strany cvikly.
2 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

Ďakujem za užitočné rady...
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Asi pred mesiacom som zavarila červený melón v sladkokyslom náleve s feferónkou. Včera sme okoštovali, celkom zaujímavé. To že to bol melón, nebolo vôbec cítiť.
2 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

adam Pozri príspevok
Cvikla sa musí uvariť? Nemôže sa jesť surová? Neskúšal to niekto?
Môže sa jesť aj surová...
0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

ups! nevšimla som si, už boli poskytnuté vyčerpávajúce odpovede
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Včera som robila hruškový džem so zázvorom a citrónom. Síce za pomoci gelfixu, ale výsledok je famózny, krásne voňavý po zázvore a kyselkavý po citróne.
Tu je recept:
2 kg už očistených hrušiek a šťavu zo 6 ks citrónov som dala variť, aby hrušky zmäkli. Niektoré boli tvrdšie, tak som ich popučila, môže sa aj rozmixovať, ako kto má rád. Potom som pridala 80 g na malé kocočky nakrájaný zázvor, 2 ks gelfix 2:1 s troškou cukru a povarila. Nakoniec som pridala cca 500g cukru a asi 2 KL kyseliny citrónovej. Povarila a dala do pohárov. Bez sterilizácie.
Naposledy upravil Zdenka 0705 : 15.09.10 at 06:10
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať