Zavrieť

Porady

Elektronický šijací stroj

Potrebujem poradiť pri výbere šijacieho stroja do domácnosti....rozhodujem sa v rámci zn. Brother medzi elektronickým a manuálnym...máte niekto skúsenosť aký to má vplyv na životnosť šijacieho stroja, nakoľko sa mi zdá že elektronický je náchylnejší na poruchu? (komfort ovládania neriešim)Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

    telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac motylik7
    O tých elektronických šijacích strojoch som tiež začula niečo také o vyššej kazivosti. To sa týka asi aj všetkých elektronických výrobkov, že sú haklivejšie. A potom aj pri oprave to bude možno o niečo zložitejšie. Treba sa ubezpečiť, že nebude veľký problém zohnať potom certifikovaného servisného pracovníka na opravy, ktorý nebude mať ani problém so súčiastkami (ako sa to u niektorých značiek občas stane-osobná skúsenosť).

    Modroocko je offline (nepripojený) Modroocko

    Nerobím druhým to, čo nechcem, aby robili mne. ...viac Modroocko
    A čo takto zájsť rovno do predajne, kde predávajú (prípadne aj opravujú) šijacie stroje a opýtať sa rovno tam?

    megiTT je offline (nepripojený) megiTT

    megiTT
    to práve autorizovaný predajca ma prehováral na elektroniku s tým že on yb si manuálny nekúpil že elektronika sa lepšie ovláda. To hej, len porovnatený elektronický stroj je o 2 litre drahší

    Modroocko je offline (nepripojený) Modroocko

    Nerobím druhým to, čo nechcem, aby robili mne. ...viac Modroocko
    megiTT Pozri príspevok
    to práve autorizovaný predajca ma prehováral na elektroniku s tým že on yb si manuálny nekúpil že elektronika sa lepšie ovláda. To hej, len porovnatený elektronický stroj je o 2 litre drahší
    Ja mám taký zvyk, že keď idem kupovať nejakú elektroniku, pýtam sa v servise na ich skúsenosti. Tak sa skús v predajni informovať, kto robí servis a opýtaj sa rovno tam. V KE poznám jednu spoľahlivú predajňu, kde robia aj servis šijacích strojov, ale neviem odkiaľ si ty, či by ti to pomohlo.

    Elektronický šijací stroj

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.