Zavrieť

Porady

Sony Walkman NWZ - A815 ... nerozpozná USB !!!

Ahojte ... Mám Sony Walkman NWZ - A815 ... Problém je v tom , že keď ho pripojím vypíše mi : Zařízení USB nebylo rozpoznáno !!! ... Ale napriek tomu asi nieje problém s USB pretože fone pripojím normálne a ide to ... - problém pretrváva od preinštalovania XP - predtým som takíto problém nemal !!! Dnes som znova preinštaloval XP a nainštaloval WM Player 11 ako to požaduje MP3-ojka ale stále nejde !!! Pls. poradte mi nieto !!! Už som z toho zúfalí !!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Mythos Pozri príspevok
    Ahojte ... Mám Sony Walkman NWZ - A815 ... Problém je v tom , že keď ho pripojím vypíše mi : Zařízení USB nebylo rozpoznáno !!! ... Ale napriek tomu asi nieje problém s USB pretože fone pripojím normálne a ide to ... - problém pretrváva od preinštalovania XP - predtým som takíto problém nemal !!! Dnes som znova preinštaloval XP a nainštaloval WM Player 11 ako to požaduje MP3-ojka ale stále nejde !!! Pls. poradte mi nieto !!! Už som z toho zúfalí !!!
    Choď na túto stránku firmy Sony, kde nájdeš príslušný softvér pre tvoj model MP3 prehrávača. Treba odtiaľ buď stiahnuť a nainštalovať Windows Media Player 11 s podporou pre SOny NWZ, alebo si stiahni a nainštaluj Media Manager for Walkman, cez ktorý sa spravujú hudobné a obrazové súbory.

    Viac toho nájdeš na tej stránke v návode, ktorý si tam môžeš stiahnuť.

    Prípadne ešte vyskúšaj iný USB port na PC, aj mne sa stalo, že niektoré zariadenie nechcelo fungovať na niektorom USB porte, hoci iné zariadenia tam fungovali. V inom porte to išlo.
    Naposledy upravil Chobot : 17.07.08 at 15:13

    Mythos je offline (nepripojený) Mythos

    Mythos
    Chobot Pozri príspevok
    Choď na túto stránku firmy Sony, kde nájdeš príslušný softvér pre tvoj model MP3 prehrávača. Treba odtiaľ buď stiahnuť a nainštalovať Windows Media Player 11 s podporou pre SOny NWZ, alebo si stiahni a nainštaluj Media Manager for Walkman, cez ktorý sa spravujú hudobné a obrazové súbory.

    Viac toho nájdeš na tej stránke v návode, ktorý si tam môžeš stiahnuť.

    Prípadne ešte vyskúšaj iný USB port na PC, aj mne sa stalo, že niektoré zariadenie nechcelo fungovať na niektorom USB porte, hoci iné zariadenia tam fungovali. V inom porte to išlo.
    Windows Media Player 11 mám nainštalovaný z CD ktoré bolo k MP3-ojke pribalené !!! A už som inštaloval Media Manager for Walkman ale ani to ju nedokáže pripojiť !!! Čo sa týka prtov USB zapojení mám iba zadný a na ňom mi ide všetko - doposieľ teda šlo !!! PLS. Niekto ete nejakí nápad ???

    Sony Walkman NWZ - A815 ... nerozpozná USB !!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.