Zavrieť

Porady

zrkadlovy obraz MS ofiice 2003

cau
Vo worde moc nerobim a potreboval by som zrkadlovo obratit text, bohuzial ani google nepomohol a ani on-line help vo worde, poradi niekto ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    robin78 je offline (nepripojený) robin78

    robin78
    Obavam sa, ze bezny text vo worde asi zrkadlovo neobratis (ak sa mylim, tak ma prosim opravte), rovnako je problem zrkadlo obratenie textovych poli, t.j. textovych ramikov.

    Jedina moznost je pouzit WordArt, t.j. vlozis WordArt objekt, vpises donho text. Okolo tohto objektu sa nachadza ramcek, treba uchopit niektoru znacku na tomto ramceku a dany objekt prevratit, t.j. tahat to na opacnu stranu. T.j. objekt zmensujeme ale po zmenseni sa zacne znovu zvacsovat na opacnej strane. Dufam, ze som to zrozumitelne popisal.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Cez word art to ide v pohode, dik je to vyriesene, ale aj tak by ma zaujmalo, ci ide prevratit text

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Fero11 Pozri príspevok
    Cez word art to ide v pohode, dik je to vyriesene, ale aj tak by ma zaujmalo, ci ide prevratit text
    Takú funkciu vo Worde nepoznám, myslím, že prakticky to nikto nepotrebuje. AK potrebuješ otočiť celú stranu zrkadlovo, ja by som to urobil tak, že by som hotovú stranu textu uložil v nejakom graficom formáte (.tiff, .jpg) a v graficom editore by som to zrkadlovo preklopil cez zvislú os.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Potreboval som spravit len jednu sablonu s fontom impact, ale muselo to byt zrkadlovo otocene, OK wordart to vyriesil

    robin78 je offline (nepripojený) robin78

    robin78
    Fero11 Pozri príspevok
    Cez word art to ide v pohode, dik je to vyriesene, ale aj tak by ma zaujmalo, ci ide prevratit text
    priama cesta neexistuje, len cez ten wordart pripadne nejake dalsie nepriame cesty, skusil som si to overit na internete a priamo microsoft pise na svojej stranke (http://support.microsoft.com/kb/189940), ze to nejde, len cez wordart.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Nechcem zakladat novu temu, co sa tyka office, som v tom velka lama....
    Ako sa da v excely pridat harok 4,5,6,7 ...... n

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    Neviem teda ci spravne chapem,ale jednoducho cez menu Vlozit/Pracovny harok

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Fero11 Pozri príspevok
    Nechcem zakladat novu temu, co sa tyka office, som v tom velka lama....
    Ako sa da v excely pridat harok 4,5,6,7 ...... n
    Alebo inak - klik pravým dolu na "uško" , / vložiť / pracovný hárok ...

    zrkadlovy obraz MS ofiice 2003

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.