Zavrieť

Porady

Ako mam ziskat zivnost pre pracu v realitnej kancelarii

Ahoj poradaci chcel by som sa spytat ako si mozem ako student vysokej skoly vybavit zivnost pre pracu v realitke , kde mi uz medzicasom drzia flek , aku zivnost by som si mal vybavit resp aky predmet podnikania? lebo sprostredkovanie predaja, prenajmu a kupi nehnutelnosti ako som zistil nespada medzi volne zivnosti a 5 rocnu prax nemam, je nejake riesenie alebo cely tento system je postaveny na hlavu (jak ma clovek ziskat prax v realitach ked ho v ziadnej realitke nezamestnaju bez zivnosti?)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    biaaa je offline (nepripojený) biaaa

    biaaa
    Skus sa pozret tu: http://www.porada.sk/downloads.php?do=file&id=654 a zaroven sa poradit priamo na ZU. Oni vedia najlepsie - pokial ja viem je na to samostatna zivnost ale ze by mala vyzadovat nejaku prax resp. ci je niako viazana som si neni vedomi...

    Ithares je offline (nepripojený) Ithares

    Ithares
    no problem je ze na ZU mi prave povedali ze ta zivnost je viazana a ze teda to nemozem vykonavat kym nemam patricne vzdelanie alebo prax, otazne je ci neexistuje nejaky iny sposob pretoze ta pani na ZU nebola moc ochotna mi tieto veci vysvetlovat a na moju otazku ci teda neni nejaky sposob mi len stroho zamavala hentym zoznamom zivnosti a poslala ma kadelahsie... dnes som si prezeral zakon a je tam spomenute nieco ako zodpovedny dozor ale moc tomu nerozumiem co nato treba.

    Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

    Založil som Finstat.sk Filip Glasa
    zamestnaj zodpovednú osobu, ktorá podmienka spĺňa. Inak to nejde.

    Ako mam ziskat zivnost pre pracu v realitnej kancelarii

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.