Zavrieť

Porady

POWER POINT-PROBLEM SO ZVUKOM

Dobrý podvečer prajem,

prosím Vás mám problém so zvukovou stopou v súbore,ktorý bol vytvorený v programne POWER POINT,súčasť balíka OFFICE 2003.Vytvoril som si určitú prezenčku,obohatenú zvukovou stopou.Po následnom uložení vo forme PREDVÁDZANIA POWER POINT,tzn.po kliknuti sa hneď spustí prezentácia materiálu,sa zdá byť všetko ok.Prezentácia normálne beží,tak ako má.Keď však súbor odošlem prostredníctvom elektronickej pošty,tak osoba na druhej strane otvorí moju prílohu,ktorá sa rozbehne,ale je už bez zvukového doprovodu.
Myslíte že by sa s tým dalo niečo robiť?Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Orim je offline (nepripojený) Orim

    Orim
    Určite ano, ale najskor si to tu musíš prečítať, už niekoľkokrát sa tu o tom písalo.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    silson Pozri príspevok
    Dobrý podvečer prajem,

    prosím Vás mám problém so zvukovou stopou v súbore,ktorý bol vytvorený v programne POWER POINT,súčasť balíka OFFICE 2003.Vytvoril som si určitú prezenčku,obohatenú zvukovou stopou.Po následnom uložení vo forme PREDVÁDZANIA POWER POINT,tzn.po kliknuti sa hneď spustí prezentácia materiálu,sa zdá byť všetko ok.Prezentácia normálne beží,tak ako má.Keď však súbor odošlem prostredníctvom elektronickej pošty,tak osoba na druhej strane otvorí moju prílohu,ktorá sa rozbehne,ale je už bez zvukového doprovodu.
    Myslíte že by sa s tým dalo niečo robiť?Ďakujem
    Ale áno, v tejto téme je všetko presne popísané. Prečítaj si ju pozorne, nájdeš tam odpovede na všetky tvoje otázky a ešte aj viac:

    http://www.porada.sk/t30483-zvuk-v-p...wer-point.html

    a niečo aj tu:

    http://www.porada.sk/t25714-power-po...nie-zvuku.html

    silson je offline (nepripojený) silson

    silson
    Ďakujem moc.Je to vážne skvelý server a hlavne ta ochota.Podarilo sa mi to rozbehnúť.Škoda,len,že zvuk musí byť vo waw formáte,dosť to potom navýši veľkosť súboru,čo je aj potom problém,keďže chcem poslať prezentáciu na e-mail adresy a tie sú aj limitované veľkosťou.

    POWER POINT-PROBLEM SO ZVUKOM

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.