Zavrieť

Porady

Stavba

Ahojte, chcela by som vas poprosit o radu. Minuly rok, asi v oktobri, sme kupovali v stavebninach tvarnice. Nakolko sme to mali vyratane, ze z dvoch druhov budeme mat iba po pol palete, priamo z vyroby nam doviezli len tie cele palety a s majitelom stavebnin sme sa dohodli, ze ze tych par tvarnic zoberieme priamo od neho zo skladu. Povedal nam, ze nezalezi na tom, kedy si pre ne prideme, ze to ma cas. Takze nam vyfakturoval vsetky tvarnice a aj tie, co sme si mali brat od neho a nechali sme si ich tam vlastne odlozene. no a my naivky sme to odkladali az doteraz, nemohli sme zohnat auto na prevoz. Samozrejme "dovercivi blbci" my dvaja s manzelom, sme si nikam nedali potvrdit, ze tie sme neprevzali, pisal si to iba majitel niekam na papierik.Teraz sme tam velkodusne nabehli, ze ich chceme a oni si zrazu nic nepamataju. Skoro ma slahlo o zem. Majitel bol este taky ustretovy, ze sa na to pozrie, ale ked tam manzel prisiel, panko mu povedal, ze manzelke-uctovnicke sa to nepaci, ze ona ma uz uctovnictvo uzavrete, ze by to cele musela prerabat. Len mi nejde do hlavy, ze na konci roka pri inventure nezistili, ze im tam vystava nejaka paleta tvarnic....alebo aj zistili a niekomu sa zisli........co by ste robili na mojom mieste, mam sa ist hadat s panickou? som z toho zufala, zacali sme stavat, a aj tych cca 5000 korun /o ktore nas uz asi "obtiahli"/ by sa nam teraz zislo na ine...........
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.