Zavrieť

Porady

PC - jpg.obrazky

pozdravujem,
prosim o pomoc "pc machrov", nieco som porobila s fotkami - s ich nastavenim, lebo :
- neviem ich nasledne prezerat preklikavanim
- otvori sa mi jedno foto v zmensenom okne, musim ho zvacit, nema na dolnom okraji listu s moznostou otacat foto, vymazat, posielat (niekde mi zmizla)
- ked kliknem na foto pravym tlacitkom mysi neponuka mi napr.otvorit v programe ...
- neviem si poradit, som na seba nahnevana, lebo potrebujem nieco upravovat vo photoshope, preto prosim poradaci poradte
diky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    daj v menu zobrazit a filmovy pas (inak za pc machra sa nepovazijem, stale som len zaciatocnik, ale rad sa ucim nove veci, na to co si sa pytala som prisiel len teraz (okna skoro vobec nepouzivam))

    olybaba je offline (nepripojený) olybaba

    olybaba
    pozdravujem, diky za radu,
    - ako filmovy pas mi to ide, vsetko funguje
    - ale ma stve to, ze som nieco pobabrala a nejde to tak, ako islo doteraz !!!
    - nemam rada, ked veci nie su tak ako maju byt, zajtra sa opytam v praci, alebo nieco vymyslim
    - zatim dobru noc

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    hmmm no ked ti to nejde tak ako doteraz a nepises ako, tak si musis poradit sama (vela tam toho na nastavovanie nieje

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    všetko je len v nastaveniach:-) nič ti nemohlo zmiznuť, ak ti to zblblo tak jednoducho preinštaluj photoshop.

    olybaba je offline (nepripojený) olybaba

    olybaba
    HURA !!!
    - sama som na to prisla - ja pocitacovy laik !!!
    - snivalo sa mi o chybe, mordovala som sa dnes dve hodiny, presla som vsetko krizom-krazom, osvetlilo ma nieco a ..... opravila som povodne nastavenie : klikla som na obrazok, vo vlastnostiach som zmenila sposob otvarania na povodne windows picture (predtym sa prekliklo na otvaranie e:// a preto mi neslo nasledne otvaranie v oknach a ostatne veci)
    - joj ale som rada

    olybaba je offline (nepripojený) olybaba

    olybaba
    bobino38 Pozri príspevok
    všetko je len v nastaveniach:-) nič ti nemohlo zmiznuť, ak ti to zblblo tak jednoducho preinštaluj photoshop.
    pri preinstalacii photoshopu vypisalo, ze nema nic s tou chybou, predsa som ho odinstalovala a naspat nainstalovala, chyba ostala

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    Po preinštalácii museli byť nastavenia tie pôvodné, takže ti to malo fungovať, možno boli len iné ako boli tie pokazené...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.