Zavrieť

Porady

čím sa mám riadiť pri kúpe trav.semena

Dobrý deň, chystáme sa zasiať trávnik tak sa chcem poradiť, je viac druhov semien trávy ? čím sa máme riadiť, na čo si dať pozor?
za reakcie dakujeme
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nela88 je offline (nepripojený) nela88

    nela88
    nechcem Ťa znechutiť,ale synovec pracoval v jednej firme so semenami. Majiteľ doviezol vrece trávového semena, malé vrecká s nápisom "golfová tráva, a neviem aké ešte ", proste viac druhov a povedal - porozdeľujte do vreciek. Takže jeden druh semena sa predával ako rôzne druhy semien

    holubek je offline (nepripojený) holubek

    holubek
    sam som stal pred takouto dilemou. mame psa, cize treba uvazovat s travou urcenou na zataz. znamy kupil travu urcenu na golfove ihriska a hovoril ze je velmi narocna, treba vela polievat a hnojit.
    myslim ze trava urcena na zataz - ihriskova lepsie znasa poslapanie a menej vlahy ako trava urcena do parkov a na golf.

    luga.bb je offline (nepripojený) luga.bb

    obyčajný človek luga.bb
    Ide o to či ten trávnik bude "len pre oči" alebo môže naň vstúpiť aj nejaká tá noha. Ak sa po tom trávniku bude aj chodiť tak súhlasím s holubekom. Ja som si tiež nechal poradiť a kúpil som si trávu na záťaž - ihriskovú a celkom sa mi to páči.

    čím sa mám riadiť pri kúpe trav.semena

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.