Zavrieť

Porady

vozidlo nákladnej dopravy

Ahojte poraďáci,
chcela by som Vás poprosiť o radu.
Kúpili sme v spoločnosti nákladné vozidlo a ako som zistila, chceme ho používať aj na prevoz iným subjektom,
čiže budeme prevádzať prepravné služby.
Na čo všetko nesmieme zabudnúť, nemám s tým skúsenosť, a nemáme ani v živnosti prepravné služby.
Ako máme pokračovať, aby sme niečo neporušili?
Ak niekto má s týmto skúsenosť, poprosila by som, keby
mi poradil, veľmi by mi pomohol. Díky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ivetasp je offline (nepripojený) Ivetasp

    Ivetasp
    na prepravu potrebujete koncesiu, a na koncesiu niekoho - zodpovedného zástupcu, kto má dopravnú školu alebo pracoval v doprave alebo má odbornú spôsobilosť. A keď budete mať vybavenú koncesiu, môžete začať a dopravou pre cudzie firmy

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    Ivetasp Pozri príspevok
    na prepravu potrebujete koncesiu, a na koncesiu niekoho - zodpovedného zástupcu, kto má dopravnú školu alebo pracoval v doprave alebo má odbornú spôsobilosť. A keď budete mať vybavenú koncesiu, môžete začať a dopravou pre cudzie firmy
    NESÚHLASÍM, táto RADA nie je kompletná...... Najprv je potrebné vedieť, či spomenuté nákladné vozidlo má hmotnosť do 3,5 t alebo viac.....

    Navrhujem ADMINOVI pridať pod každý príspevok nielen možnosť SÚHLASÍM ale aj NESÚHLASÍM.

    Ivetasp je offline (nepripojený) Ivetasp

    Ivetasp
    A sory, zabudla som vlastne, že nákladné vozidlo môže byť aj vozidlo do 3,5 tony, to som si neuvedomila. Ale aj tak musia byť v živnosti uvedené prepravné služby, alebo sa mýlim? Teda ak to chcú prepravu robiť aj pre iné subjekty, nie iba pre seba.

    Maronni je offline (nepripojený) Maronni

    Maronni
    Aspon pokial viem ja v pripade ako je dodavka do 3,5t je potrebne mat na to iba zivnost a neviem o ziadnej koncesii ani o odbornej osobe... Vodocsky preukaz, Evidencia kilometrov do tlaciv atd...

    vozidlo nákladnej dopravy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.