Zavrieť

Porady

Opravný výkaz

Dokedy môžem podať opravný výkaz na Sociálnu poisťovňu a na ZP. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    ako myslíš, dokedy? Vždy, keď zistíš chybu... No a buď rád, že to nezistili oni...

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    jholubok
    Dala som zlý vymeriavací základ.
    Urob nový so správnym VZ a napíš sprievodný list a ak sa mení odvod tak napíš kedy a ako mieniš urobiť opravu či urobiš odvod v bežnom mesiaci alebo si odpočítaš vyššiu úhradu, ale napíš zdôvodnenie prilož opravný výkaz a ospravedlň sa za vzniknutú chybu a nič sa nedeje. Našla si si to sama, sama opravila a život ide ďalej. Kto nerobí ani chybu neurobí. Usmej sa na svet, lebo s úsmevom ide všetko lepšie...

    All je offline (nepripojený) All

    All
    Ahojte, ja som dnes poslala kolegu do SP s opravnym vykazom a ten mi odtial volal, ze uz davno sa opravne vykazy nedavaju a ze mam zavolat pracovnicke, ktora ma nas na starost. Aj to urobim, som zvedava, co mi povie.

    All je offline (nepripojený) All

    All
    Volala som do SP a opravny vakaz sa uz nepodava. V dalsom mesiaci sa urobi oprava mzdy, kde v beznom vykaze sa to zobrazi.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.