Zavrieť

Porady

Ako ziskat dane z Irska?

Pracoval som 5 mesiacov v Irsku/10.11.2004-31.3.2005/. Nedari sa mi najst na internete agenturu, ktora vybavuje vratenie dani z tejto krajiny. Vedel by mi niekto pomoct? Dakujem Martin
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tibor je offline (nepripojený) tibor

    práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac tibor
    nemáš známych nejakých v auditorských spoločnostiach? nám niečo ponúkali v rámci EU (okrem vrátenia DPH zo zahraničia a iných vecí...) - ale viem len to, že to bol niekto z veľkej štvorky auditorskej...

    Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

    Katarína STR
    Môj brat robí v Írsku. Do 22.4.2005 robil v jednej firme v Ballymene a 23.4.2005 odlietal do iného mesta /zohnal si lepšiu prácu v druhej firme/ a vybavil si priamo tam sám vrátenie dane. V tej firme, v ktorej robil mu dali tlačivo na vrátenie dane, vypísal ho a cca za 2 týždne mu prišli prachy na účet.

    Sany je offline (nepripojený) Sany

    Sany
    Dcéra bola tiež vlani v Írsku a vybavila si priamo tam na daňovom úrade, že dane neplatila.

    Aneta je offline (nepripojený) Aneta

    Aneta
    aulin
    Pracoval som 5 mesiacov v Irsku/10.11.2004-31.3.2005/. Nedari sa mi najst na internete agenturu, ktora vybavuje vratenie dani z tejto krajiny. Vedel by mi niekto pomoct? Dakujem Martin
    Skus internet str. www.taxback.com

    Prajem Ti vela stastia a vratenych koruniek.

    Aneta

    Ako ziskat dane z Irska?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.