Zavrieť

Porady

žiadosť o darovanie krvi - súrne!

Dobry den, vazeni priatelia!
> Chcela by som Vas touto cestou poziadat o pomoc.
> Mam v rodine tazko choreho 3-rocneho chlapceka Adrianka, ma
rakovinu.
> Na buduci tyzden ho caka tazka operacia a potrebuje krv. Ma krvnu
Skupinu
B
> RH negativ. Odbery na meno Adrian Haba sa budu robit v nemocnici
v
Ruzinove
> v Bratislave na Transfuznej stanici denne, len treba ohlasit
meno
chlapceka.
> Kto sa tam nema ako dostat, zabezpecim Vam dopravu cez otca
chlapceka.
> Moje t.c. 0905 82 37 59 alebo Peter Haba /otec chlapceka/ 0902 68
11 97.
> PROSIM, POMOZTE !!!
> Dakujem. A.Kadlubova
> Ak nemate pozadovanu krvnu skupinu, aspon poslite tento mail co
najvacsiemu
> poctu ludi, zvysime tým pravdepodobnost, ze sa darca najde.
>
> Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bef je offline (nepripojený) bef

    bef
    Velmi rada by som pomahla ale nemozem uz darovat krv prave pre obdodny problem. Poslem aspom tento mail dalej.
    Uprimne Vam prajem aby vsetko dobre dopadlo.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Je mi ľúto, ja už nielen pre podobný problém nemôžem darovať, ale už mi to nedovolí ani vek. E-mail som zaslala všetkým mojim obchodným partnerom.

    Verím, že dnes, keď už existujú lieky aj na túto zákernú chorobu, sa podarí chlapčeka vyliečiť. Viem, že každé slovo je zbytočné. Kto veríte v Boha, prosím pomodlite sa za toto dieťa.

    Beba je offline (nepripojený) Beba

    Beba
    Žiaľ, nemám v rodine túto skupinu, ale pošlem e-mail všetkým priateľom a známym

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    bef
    Velmi rada by som pomahla ale nemozem uz darovat krv prave pre obdodny problem. Poslem aspom tento mail dalej.
    Uprimne Vam prajem aby vsetko dobre dopadlo.
    Nejedná sa síce o moju rodinu, tento text je len prepokopčený z mailu, ktorý som dostala. Tak som si povedala, že ho tu zverejním, snáď sa nájde niekto, kto pomôže buď krvou alebo tým,že pošle ďalej túto výzvu.
    Ďakujem všetkým!

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    Radšej to nikam neposielajte.V tranzfúznej stanice majú strach z takýchto listov.Väčšinou bývajú staré a naraz sa tam dovalí strašné kvantum ľudí že nemajú kapacity ich prijať.Krv sa nedá dlho skladovať a potom ju vyhadzujú.

    Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

    Katarína STR
    Ja mám krvnú skupinu "O" RH pozitív. Myslím, žeby mohla byť aj táto, ale musela by si sa spýtať či práve jemu ju môžu dať, alebo či mu chcú dať len vyslovene "B" RH negativ. Chodievam pravidelne darovať krv.

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    Bepo má pravdu. Tento mail už koloval asi pred rokom. Tak asi by bolo dobré sa najprv skontaktovať s p. Kadlubovou

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    Nika
    Bepo má pravdu. Tento mail už koloval asi pred rokom. Tak asi by bolo dobré sa najprv skontaktovať s p. Kadlubovou
    ???? to si ma teda zaskočila, ja som ho dostala včera večer, takže myslím si, že ak by už nebol aktuálny, tak by ho nikto "nedával ďalej do obehu". Ale človek nikdy nevie....

    Evaman je offline (nepripojený) Evaman

    Evaman
    Jani , aktuálne výzvy na darovanie krvi z celého Slovenska si môžeš overiť aj na www.darujkrv.sk . Momentálne nie sú uverejnené žiadne oficiálne výzvy zo strany tranzfúznyh staníc tak možno by bolo pred tým asi fakt dobré si to overiť u dotyčnej pani.

    žiadosť o darovanie krvi - súrne!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.