Zavrieť

Porady

Práca na doma

csi csi

csi je offline (nepripojený) csi

Ahojte, chcela by som sa spýtať či neviete o nejakej práci na doma, ale nie tie internetove klikačky...
Usporiadat
poisonkatka poisonkatka

poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

posli mi ss, neviem ci tu mozem verejne o tom pisat...ide o katalogovy predaj...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
rohff11 rohff11

rohff11 je offline (nepripojený) rohff11

práca na doma neexistuje
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
rohff11 Pozri príspevok
práca na doma neexistuje
..


..vážne?..práve dnes sa v správach vyjadrila jedna múdra,nemenovaná,že práca na doma existuje ale sa na Slovensku málo využíva...a teda nevieme,kde hľadať...
0 0
dagyna dagyna

dagyna je offline (nepripojený) dagyna

pepsikova Pozri príspevok
..


..vážne?..práve dnes sa v správach vyjadrila jedna múdra,nemenovaná,že práca na doma existuje ale sa na Slovensku málo využíva...a teda nevieme,kde hľadať...
To sa nejedná o prácu "na doma", ale prácu, ktorú môžeš vykonávať z domu podľa dohody so zamestnávateľom. To je u nás ešte málo využívané a zamestnávateľia to veľmi nechcú.
0 0
poisonkatka poisonkatka

poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

ale existuje...prepisovanie textov, prekladanie, malovanie figurok, katalogovy predaj kozmetiky, sperkov atd
0 0
rohff11 rohff11

rohff11 je offline (nepripojený) rohff11

poisonkatka Pozri príspevok
ale existuje...prepisovanie textov, prekladanie, malovanie figurok, katalogovy predaj kozmetiky, sperkov atd
si robíš srandu?
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

a co tak eshop. to nie je praca na doma? teda sorry, musis aj surfovat po svete
0 0
zakpracanadoma zakpracanadoma

zakpracanadoma je offline (nepripojený) zakpracanadoma

skuste na Facebooku naist praca na doma!!!!!
Skuste toto!!!!Stoji to za to
0 0
Katarína Mikulová Katarína Mikulová
Len pozor na podvodnikov. Par znamych pred par rokmi skusali a v podstate za vtedy este 100 SK dostali iba prekopirovane papiere, vraj katalog, ale nic z toho nebolo aktualne, navyse bolo nutne poslat dalsie prachy...taka pyramidka.
0 0
zakpracanadoma zakpracanadoma

zakpracanadoma je offline (nepripojený) zakpracanadoma

Mila Katarína Mikulová pozrite na nasu stranku a pochopite o co tam ide !!!!Tam NIC NENAKUPOJETE a nedavate ziadne peniaze tak pozrite si stranku xxxxxx
Naposledy upravil arizona : 01.03.11 at 12:11 Dôvod: reklama
0 0
Katarína Mikulová Katarína Mikulová
zakpracanadoma Pozri príspevok
Mila Katarína Mikulová pozrite na nasu stranku a pochopite o co tam ide !!!!Tam NIC NENAKUPOJETE a nedavate ziadne peniaze tak pozrite si stranku xxxxxx

Ja netvrdim, ze neexistuje nieco mozno aj seriozne, ale pri praci na doma je 80% podvodnikov, 10% podomovy predaj pyramidoveho typu roznych kozmetik a zbytok je mozno serioznych ponuk, ale tie sa v tom mori blata bohuzial stratia. Podnikavci dost casto zneuzivaju bezutesnu situaciu ludi s financnymi problemami...
Naposledy upravil arizona : 01.03.11 at 12:11 Dôvod: reklama
0 0
zakpracanadoma zakpracanadoma

zakpracanadoma je offline (nepripojený) zakpracanadoma

pozrite mate prvdu ale ja som to skusil a dost ma ti citilo tam nic nekupujete len posuvate reklamu nic viac
0 0
Katarína Mikulová Katarína Mikulová
Sestra tiez isty cas odklikavala nejake reklami a nikdy nic z toho nemala...ale mozno je toto serioznejsia ponuka a rada by som sa mylila...
0 0
zakpracanadoma zakpracanadoma

zakpracanadoma je offline (nepripojený) zakpracanadoma

prosim vas napiste mi na epiko @pokec.sk a mozme sa o tom viac povipravat narad by som niekoho navazdal na to co nebudum mat zaplatene a vedeli bi ste mi povedat o aku stranku konkretne ide dakujem
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

zakpracanadoma Pozri príspevok
prosim vas napiste mi na epiko @pokec.sk a mozme sa o tom viac povipravat narad by som niekoho navazdal na to co nebudum mat zaplatene a vedeli bi ste mi povedat o aku stranku konkretne ide dakujem
Ak chceš ponúkať svoje služby, zadaj do inzercie. V tejto téme nie je priestor na tvoju reklamu.
1 0
lia75 lia75

lia75 je offline (nepripojený) lia75

Ja som pred nedávnom našla stránku, kde sa bude dať získať 5 euro za hodinu za sledovanie ich reklám. Celé je to ešte v štádiu získavania členov, lebo je to nové, takže spustiť to ešte len majú v blízkej dobe. Neviem zaručiť či to bude fungovať, ako sa píše, ale ja som si povedala, že skúsim. Som tu nováčik, tak sa mi nedá vložiť ani adresa, ani link, no kto by chcel napíšte mi svoj mail a pošlem info.
0 0
zakpracanadoma zakpracanadoma

zakpracanadoma je offline (nepripojený) zakpracanadoma

lia75 Pozri príspevok
Ja som pred nedávnom našla stránku, kde sa bude dať získať 5 euro za hodinu za sledovanie ich reklám. Celé je to ešte v štádiu získavania členov, lebo je to nové, takže spustiť to ešte len majú v blízkej dobe. Neviem zaručiť či to bude fungovať, ako sa píše, ale ja som si povedala, že skúsim. Som tu nováčik, tak sa mi nedá vložiť ani adresa, ani link, no kto by chcel napíšte mi svoj mail a pošlem info.

Tak mi to poslite mejlom a ja to ties skusim na epiko @pokec.sk dakujem
0 0
kampari kampari

kampari je offline (nepripojený) kampari

lia75
mohla by som poprosiť aj ja o nejaké info ohľadom tej práce na doma na kampari@centrum.sk?
človek číta na nete kadečo...a všade dačo pýtajú...napr. PZD s.r.o.
máte niekto skúsenosti?..podľa nich by boli všetci na SK boháči, či sa mi to iba zdá?..ja by som tiež brala niečo seriózne.....prečo nie si trocha privyrobiť..
0 0
misisko misisko

misisko je offline (nepripojený) misisko

Práca na doma existuje, len pozor na podvodné ponuky.. http://www.podnikanie.net/zarabanie-...-cez-internet/
0 0
roman29 roman29

roman29 je offline (nepripojený) roman29

pozor na tie podvodne ponuky na internete.
tie toho typu pracujdoma.sk a rozne jej variace,
cize kde sa objavi info o firme PZD s.r.o. (moze sa objavit, nemusi),
tak spravne dedukujes kampari, to by uz na slovensku bol kazdy bohac keby to bolo take jednoduche.

za tym sa tusim skryva herbalife, cize daky doplnok vyzivy, ktory mas predavat dalej.
ale ono tam ani nejde tak o predavanie toho produktu, ako skor vyrobit si podobnu stranku, davat si inzeraty a tiez ponukat pracu ludom "na doma".
cista pyramida, zarabaju na predaji aj toho CD ci DVD.

ono to ze je to pyramida za to hovori aj to, ze tie inzeraty vidiet vsade a uz dlhe roky. Isto uznas keby to bolo nieco super, tak si to povie par ludi medzi sebou a nemusia si robit tu namahu zhanat si cudzich ludi cez stranky a uz vobec nie platit si inzeraty v kadejakych inzertnych novinach, prip. platit google za zverejnovanie reklam, lebo cez tie odkazy casto vidno linky na tie stranky.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať