Zavrieť

Porady

Kam by ste išli skôr " Brela alebo Tučepi " ?

Ahojte,čo si myslíte kde je lepšie dovolenkovať na Brele alebo v Tučepi? hmhmhmhmhmhmhmhm........pomôžte sa mi rozhodnúť
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    betuka Pozri príspevok
    Ahojte,čo si myslíte kde je lepšie dovolenkovať na Brele alebo v Tučepi? hmhmhmhmhmhmhmhm........pomôžte sa mi rozhodnúť
    Brela je nádherná,vstupná brána na Makarsku Rivieru /však tam je aj tabuľa/ale ani tam to nebude za 10
    V tvojom prípade by som radšej asi zostal doma, alebo išiel do Chorvátska v októbri
    Naposledy upravil pivko : 14.08.08 at 19:20

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    Obe tie miesta považujem osobne za najkrajšie na Makarskej Riviére. tento rok Brela, na budúci Tučepi

    betuka je offline (nepripojený) betuka

    betuka
    Však nemusí byť za 10,to som len tak dala tú cenu,ale do chorvátska chcem ísť.....hm ale kde....

    ErikaDP je offline (nepripojený) ErikaDP

    ErikaDP
    Obe letoviská sú krasne. V Tučepi je krásna, dlhá pláž, hneď pri pobrežnej promenade, tiahnucaca sa pozdlž celeho letoviska.Ja by som si ale vybrala Brelu. Možno sa mýlim, lebo v Tučepy sme boli cca 10 rokov dozadu, ale bolo sice pekné, ale trochu nudné pre nás lebo na dovolenke uprednostnujeme prechádzky, najdenie si toho svojho, tichšieho , zastrčenejšieho miestečka na plaži. A plaž v Tučepy bola sice naozaj krásna, ale taká mestská ( pláž-promenáda-kaviarničky). Brela pozvoľna prechádza do letoviska Baška Voda a pekným upraveným chodníkom tiahnucim sa popri pobreži cez borovicové lesíky sa dá prejsť do ďaľšej dedinky Promajna, prípadne dlhšou prechádzkou až do Makarskej. T.j. v Brele, Baške vode sa cez deň dá najsť miestečko mimo bežneho ruchu letoviska a večer je kde ísť si sadnúť. Ale je fakt, že sme septembroví dovolenkári a v auguste je Baška Voda dosť preplnená.

    lenkka81 je offline (nepripojený) lenkka81

    som... :-))) lenkka81
    Ahojte, no ja jednoznacne doporučujem Brelu, je to tam užasné...celkovo celá Makarská riviera je naozaj bez chyby, len v Brele je ubytovanie väcsinou dost v kopci, takze sa priprav na schody. Inak moja srdcovka je Baska Voda, ale plaze doporucujem az v Basko Polje, kazdý najde svoj kútik. Tento rok sme sa dali ukecat na Ciernu horu/sutomore - hotel Korali/no a budem to banovat min. do dalsej dovolenky, radsej sme mohli ist tretí krát do Bašky. Tam ma kazdý dovolenkár istotu super dovolenky. BASKA VODA,BRELA- jednoznačne ÁNO!!!!!!

    lenkka81 je offline (nepripojený) lenkka81

    som... :-))) lenkka81
    Ceny za ubytko nepoznám,mali sme to zaplatené cez cestovku, takze co sa týka privatov v Brele to naozaj neviem. Kolegina bola v blízskej Promajne/je to smer Baska Polje a este kusok dalej , dostanes sa tam ponad more krasnou cestickou/a viem ze platila 55euro za noc na apartman pre 4 ludí. Brela má ale troska luxusnejsí nádych, takze pocítaj vyssiu sumu, ale myslím ze stale je to lacnejsie ako objednať si ubytko cez cestovku.

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    A čo oblasť Šibenik - Primošten - Trogir? Odporúčate?

    janasim je offline (nepripojený) janasim

    janasim
    Jozef Mihál Pozri príspevok
    A čo oblasť Šibenik - Primošten - Trogir? Odporúčate?
    Z uvedených som bola v Šibeniku, tam by som sa nevrátila, ale do Tučepi určite. Koľko chutí toľko názorov, obidvoje sme mali na odporúčanie iných.

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Jozef Mihál Pozri príspevok
    A čo oblasť Šibenik - Primošten - Trogir? Odporúčate?
    http://www.infoadriatic.com/hrvatska...in/index.shtml

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Tak toto som nepoznal, super stránka, ďakujem.

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    Jozef Mihál Pozri príspevok
    A čo oblasť Šibenik - Primošten - Trogir? Odporúčate?
    Z týchto lokalít najviac Primošten, čo sa týka pláži. Ovšem sú tam také dve malé pláže vhodné pre deti, takže je tam dosť plno.

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Tak sme sa rozhodli pre Brelu - časť Sčit. Ak poznáte Vilu Sčit, dajte vedieť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.