Zavrieť

Porady

Hladam nazov filmu ktory sa mipacil

Caute.

Hladam nazov filmu, davali ho niekedy v 80-90 rokoch, myslim ze hlavnu ulohu v nom hral Jeff Goldblum (hral vo filme Mucha vid foto), alebo herec jemu podobny :-)

Dej filmu bol:
Chlapik (Jeff Goldblum ?) bol chory a zoznamil sa na lavicke s peknou zenou, tak ze ju oklamal, ze je slepy. Ona sa zacala o neho zaujimat a pomohla mu.
Zblizili sa a ona zistila ze je chory. On nechcel podstupit liecebnu terapiu (mal chodit na infuzie, dialyzu, alebo mu mali davat krv?). Ona ho do liecby dotlacila. Robila osetrovatelku, alebo zdravotnu sestru v nemocnici kde mal podstupit liecbu.
Koncilo to tak ze po jednej krasnej premilovanej noci na chate s vyhladom na jazero ho ona rano nenasla v posteli, len listok na dverach ZAJTRA a uprostred jazera bola prazdna lodka.

Nazov by mohol obsahovat slova: Zajtra alebo terapia???

Dakujem za pomoc pri hladani nazvu filmu.
Naposledy upravil holubek : 15.08.08 at 10:29 Dôvod: upresnenie
Usporiadat
Lucia Corosova Lucia Corosova

Lucia Corosova je offline (nepripojený) Lucia Corosova

Chobot
Lucia Corosova
aj ja ho uz dlhsie hladam. Presne si ho pamatam a na konci isla pesnicka "Oh, tomorrow..." Mne sa vsak skor zda, ze ten film bol francuzsky a nie taliansky. Ale vobec neviem ho najst.
Teraz ktorý film z celej témy máš na mysli? Ak reaguješ na niektorý príspevok, dobré je ho citovať.
Na ten co hladala Holubek. Ale som nevedela ako sa to v tejto porade.som tu prvykrat.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Lucia Corosova
.............................Ale som nevedela ako sa to v tejto porade.som tu prvykrat.
Tak potom si prečítaj:
http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html
http://www.porada.sk/t217751-navod-a...u-poradou.html
To by malo byť prvé, čo sa pri vstupe na nejaké fórum číta!
0 1
andrejkotakac andrejkotakac

andrejkotakac je offline (nepripojený) andrejkotakac

ja nepoznam .. to je velmi strucny obsah :/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Hmmmm.... mínuska..... hádam Lucia sa urazila.....
Ak je to od nej ..... ak nečíta pokyny, návody, pravidlá.... nech sem nelezie.... alebo nech strpí upozornenia!
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať