Zavrieť

Porady

Návrh na určenie výživného pre maloleté dieťa

Zdravím Vás, nejaký čas som blúdila na nete a hladala ako sa píše žiadosť o výživné. Aj tu na porade, aj cez google. Aj tu na porade som sa čosi nahľadala, ale aj linky som dostala na tému výživné, ale tam nebolo to čo som chcela ja. Našla som žiadosť o náhradné výživné, o zvýšenie alebo zníženie výživného a tak.

Potrebovala som vedieť ako sa píše to úplne prvé na Okresný súd, hneď po narodení babatka... nakoniec som sa dopátrala k tomu, že to nie je žiadosť, ale Návrh na určenie výživného. (jedno slovo a taká patália).

Tak to sem prilepím, môže sa na to niekto pozrieť a vytknúť nejaké chyby prípadne čo tam ešte doplniť.

Hadam to niekomu pomôže

Krásny dník
Naposledy upravil evka-janekova : 15.08.08 at 06:56 Dôvod: zabudla som to priložiť
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kukucka1979 je offline (nepripojený) kukucka1979

    kukucka1979
    Ahoj, ja sa tu s netom tiez morim... ale hladam navrh na zvysenie vyzivneho... nikde neviem najst nejaky vzor.... prosim ta, kde si nasla zvysenie??? dakujem moc.
    maminka už krásnych dvoch detičiek opäť začínajúca v novej práci, teraz už na druhom konci Slovenska :-) ...viac evka-janekova
    No našla som nieco, treba to upraviť. Hadam ti to pomôže...

    Nech sa páči.
    maminka už krásnych dvoch detičiek opäť začínajúca v novej práci, teraz už na druhom konci Slovenska :-) ...viac evka-janekova
    Ešte som našla toto... to je asi lepšie ako to prvé...je to jednoduhšie...

    kukucka1979 je offline (nepripojený) kukucka1979

    kukucka1979
    evka-janekova Pozri príspevok
    Ešte som našla toto... to je asi lepšie ako to prvé...je to jednoduhšie...
    Dakujem ti velmi pekne... Skor pouzitelne asi to prve. Nechcem tam uvadzat, ze mojmu drobcovi nemozem poskytnut plnohodnotnu starostlivost :-(
    Dakujem este raz.

    MartinkoK je offline (nepripojený) MartinkoK

    MartinkoK
    Ešte by som chcela podotknúť, že ak nemáte zverené dieťa súdom v prvom rade zakomponujte do návrhu, komu má súd dieťa zveriť.

    kukucka1979 je offline (nepripojený) kukucka1979

    kukucka1979
    MartinkoK Pozri príspevok
    Ešte by som chcela podotknúť, že ak nemáte zverené dieťa súdom v prvom rade zakomponujte do návrhu, komu má súd dieťa zveriť.
    Dakujem za radu. No rozvedena som uz rok a maly je zvereny mne do vychovy a teraz zacal syn chodit do prvej triedy a chodi na tenis, co je dost financne narocny sport. Tak skusim poziadat o zvysenie a uvidim, ci to prejde.

    Návrh na určenie výživného pre maloleté dieťa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.