Zavrieť

Porady

Opuch

Ahojte. Syn (2,5 roka) sa pošmykol, narazil si stred čela, kde sa mu hneď urobil opuch a neskôr modrina. Trochu si poplakal, ale nepozorovala som žiadne zmeny - žiadne zvracanie, poruchy orientácie... Dnes to má zožltnuté, trochu menšie... Ako dlho je takýto opuch "normálne" mať??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    kunkelovaa Pozri príspevok
    Ahojte. Syn (2,5 roka) sa pošmykol, narazil si stred čela, kde sa mu hneď urobil opuch a neskôr modrina. Trochu si poplakal, ale nepozorovala som žiadne zmeny - žiadne zvracanie, poruchy orientácie... Dnes to má zožltnuté, trochu menšie... Ako dlho je takýto opuch "normálne" mať??
    týždeň, skús mu na to dať heparoid ten odstraňuje modriny a možno aj octanovú masť tá je zas dobra na opuchy

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    kunkelovaa Pozri príspevok
    Ahojte. Syn (2,5 roka) sa pošmykol, narazil si stred čela, kde sa mu hneď urobil opuch a neskôr modrina. Trochu si poplakal, ale nepozorovala som žiadne zmeny - žiadne zvracanie, poruchy orientácie... Dnes to má zožltnuté, trochu menšie... Ako dlho je takýto opuch "normálne" mať??
    Ja som si prečítal Tvoj príspevok a prekvapuje ma, že s takou maličkosťou ideš na poradu, prepáč ale keď Ty si bola malá nikdy si sa neudrela veď deti s tým rastú

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    legolas Pozri príspevok
    Ja som si prečítal Tvoj príspevok a prekvapuje ma, že s takou maličkosťou ideš na poradu, prepáč ale keď Ty si bola malá nikdy si sa neudrela veď deti s tým rastú

    ved sa len pytala čo je na tom zle?je to normalna otázka ako každá iná.

    lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

    lubica_02
    Aj moja vnučka takto spadla a mala hroznú hrču a modrinu uprostred čielka, mama jej ako prvú pomoc dala do utierky zabalený ľad,ale bolo to hrozné . Modrina a opuch trval okolo 6 - 7 dní. Dcéra s ňou bola pre istotu u lekára, ale všetko bolo O.K.
    Ešte Legolas - obavy matiek o zdravie detí sú na správnom mieste a niekedy sú to pre niekoho drobnosti, ale pre matku veľký problém, vtedy je každá rada a povzbudenie dobré.
    Naposledy upravil lubica_02 : 20.08.08 at 07:55

    feron je offline (nepripojený) feron

    feron
    legolas Pozri príspevok
    Ja som si prečítal Tvoj príspevok a prekvapuje ma, že s takou maličkosťou ideš na poradu, prepáč ale keď Ty si bola malá nikdy si sa neudrela veď deti s tým rastú
    ach, legolas, nie prvý komentovaný príspevok, skús sa venovať obsahu, tiež máš manželku a malé dieťa, niektorí rodičia a hlavne matky vnímajú citlivo aj zdanlivo drobné úrazy svojich detí, skúsme ich v tom rešpektovať, aj keď možno z bohatších životných skúseností sa to zdá malicherné, možno ich to tlačí rovnako ako vymazané správy...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.