Zavrieť

Porady

MRP a zapoctovy list

Da sa z MRPsoftu vytlacit pre skonceneho zamestnanca ZAPOCTOVY LIST ODPRACOVANYCH ROKOV(DNI)???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Ja mám MRP DOS a tam sa to nedá. Ale ak nevieš ako na to, napíš, v čom máš problém, poradíme.
    Vlasta

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Na zápočtový list z MRP momentálne zabudni, ale možno programátori z MRP sa zobudia a dorobia ho tam.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    lenkak
    Na zápočtový list z MRP momentálne zabudni, ale možno programátori z MRP sa zobudia a dorobia ho tam.
    No Lenka, to teda neverím! Ja som presvedčená, že v MRP sú spokojní s množstvom klientov a dorábajú len nutné, čo vyžaduje zákon! Softcom dokonca nemá ani ročné zúčtovanie dane! Keď som tam volala, povedali mi, že na budúci rok už bude!!!!!!! To je sila, tak som to robila ručne, viď tému"Čo s ňou!"

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Ondrejvla ja nehovorím, že MRP nie je dobré, ja som s nimi tiež spokojná, ale ja keby som bola na ich mieste, snažila by som sa vyhovieť požiadavke svojich zákazníkov, nielen dorábať veci len tie najnutnejšie čo prinesie zákon. Je veľa ľudí čo o MRP nechcú ani len počuť, lebo veľa krát počuli že je zložité. A to je. A tí čo nevedeli predtým PC tak je to pre nich nočná mora. Už aj tu na Porade sme našli mnoho vecí, ktoré by sa dali vylepšiť, a nám by tím zjednodušili prácu z MRP. Ale musíme si počkať, možno raz....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.