Zavrieť

Porady

AutoCAD kurz

Zdravim, mam zaujem absolvovat kurz AutoCADu, nasiel som na nete rozne skoliace strediska. Zaujimali by ma Vase skusenosti. Pripadne mi odporucte nieake skoliace strediska.

Dakujem

Miro
martin.grulik ja som bol spokojny tu http://www.academyx.eu/autodesk-auto-cad-2
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Achy je offline (nepripojený) Achy

Achy
Tiez by som si rad znovu osvojil tento program. Skusal si aj nejaky video tutorial, alebo hladas iba skolenie?
3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
ZuzanaA skus http://www.techsoft.sk/sk/sluzby odporucam
tictac7 myslím, že za tých pár rokov, to už aj má poriešené
ZuzanaA hej, vsimla som si potom datum aj som svoj prispevok vymazala, teda myslela som si to, ale zjavne ostal
  zbaliť

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Fero11
Ak nemas cas, tak sa ti na skolenie oplati ist, ale ak cas mas, tak sa uc s navodov, tutorialov, na skoleni ta viac nenaucia, akurat, ze vidis ako sa v tom robi, ale ked najdes videotutorial, tak to mas ako skolenie

Achy je offline (nepripojený) Achy

Achy
Miro SV Pozri príspevok
hladam skolenie, potrebujem to poriadne vysvetlit.

Miro
Ak ti teda ide len o zrucnost a nepotrebujes certifikat, tak odporucam prvo skusit videotutorial. Mozes skusit napriklad tu http://www.autocadmark.com/mambo/com...,35/Itemid,82/

luga1 je offline (nepripojený) luga1

luga1
poznate este nejake dalsie stranky, kde mozno najst manual k tomu to programu, pripadne aj ku grafickym programom, co najpodrobnejsie. Da sa podla toho dobre ist, ja som sa celkom fajn naucila Photoshop, mam aj AutoCAD knihu, ale starsiu verziu. Tak poprosim nejake uzitocne linky, diki

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Fero11
Najprv napis, co si vygooooooglila ty, pretoze, mas taku istu moznost hladania, jak ostatny poradaci

luga1 je offline (nepripojený) luga1

luga1
hehe, povacsinou to mam doma, teraz som v praci, ale ked si na vas spomeniem, tak nieco pridam

luga1 je offline (nepripojený) luga1

luga1
prave som zistila, ze odkazy nebudu, lebo mam zatial malo prispevkov na porade.sk, takze zrejme inokedy, googlujte dalej...

kabatik je offline (nepripojený) kabatik

kabatik
Ja som sa Autocad naučil s tejto knihy. Oplatí sa ju kúpiť. Sú v nej vysvetlené všetky kroky, ktoré potrebuješ na 2D a aj 3D kreslenie. Je super a polopatisticky napísaná.
http://www.eplanet.sk/kniha/autocad-2002-george-omura/


Školenie je o ničom, idú veľmi rychle a čomu nerozumieš aj tak nemajú čas Ti vysvetliť. Skús školenie len pre dvoch,alebo troch žiakov. Ale to bude asi mastné.
Naposledy upravil kabatik : 31.01.09 at 00:48

kero64 je offline (nepripojený) kero64

kero64
Pracujem ako programator a než som začal s CAD-CAM programami, tiež som sa učil Autocad. NAjlepšia škola je samouk s knihou alebo ak má kto poradiť. Záleží, koľko máš na to času a k čomu to potrebuješ. Na čo prídeš sám, to nikdy nezabudneš. Veľa úspechov.

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

cowboyka
Mas pravdu ja som sa to musel ucit sam ked som nastupoval do prace a stacilo to v praci som sa dostal do toho este viac a to akoze skolenie co nam potom hradil zamestnavatel bolo ako keby si ucil prvaka citat a pisat a my sme pritom uz boli viac ako pokroc cize sam doma asi najlepsie.

kero64 je offline (nepripojený) kero64

kero64
AutoCAD je dobrý začiatok. Aj keď sa v ňom dobre kreslí, je to stále iba 2D. Mechanical kreslí aj 3D, ale poznám lepšie a kvalitnejšie programy. Pokiaľ si úplný začiatočník, AutoCAD ti veľmi pomôže. Je jednoduchý a prehľadný. Aj keď pracujem s programom EDGECAM, používam aj ZWCAD, čo je obdoba AutoCAD. Ak by si mal záujem, na stránke NEXNET.cz sa dá stiahnuť ich modelár. Je to parametrický program a je v celku jednoduchý. A čo je hlavné, je v češtine a má aj prehľadný HELP s cvičeniami. Je na 30 dní zadarmo v plej verzii alebo na 999 dní v študentskej. Rozdiel je v tom, že zo študentskej verzie sa súbory nedajú komerčne použiť.
skolenie malo jasnu osnovu po absolvovani zaciatocnika som mal prehlad o pouzivani programu
nadviazalo nan skolenie http://www.academyx.eu/autodesk-auto-cad-kurz-pokrocili po skoleni som obdrzal certifikat o skoleni a nasledne bolo mozne si dohodnut po par tyzdnoch pouzivania programu konzultacie na upevnenie vedomosti.
willma A vari si myslíš, že za 6 rokov si ešte nenašli vhodný kurz???

adamsan je offline (nepripojený) adamsan

Adam, ktorý v škole neobsedel. ...viac adamsan
Zdravím, troška neskoro, ale podelím sa s Vami o moju skúsenosť so školením, ktoré som absolvoval vo firme IT Academy pred Vianocami.

Absolvoval som tam školenie pre začiatočníkov a pokročilých. Majú ešte ďaľšie 2 školenia, ale to mi nebolo treba. Predovšetkým sú maximálne proklientsky orientovaní, dostal som odpovede na všetky svoje otázky a rovnako keď som mal problémy, tak lektor mi automaticky došiel pomôcť.

Školenie sa nieslo v zábavnom duchu, čo som nečakal a prednášajúci bol architekt, človek z praxe. Odporúčam všetkým desiatimi :-).
ddaniellaa Bolo to orientovane na architekturu, ci tak vseobecne na priemysel? A davaju aj certifikat o absolvovani kurzu?

litkac je offline (nepripojený) litkac

Absolvent STU Strojníckej fakulty, Chemických a potravinárskych strojov a zariadení s obchodným duchom a snahou preraziť vo svete. ...viac litkac
Kamarat robi skolenia pre zakaznikov ich firmy. Mozno robia aj sukromne skolenia, teda bez zakupenia produktu. Su fakt dobri. Napis mi spravu a dam ti nanho kontakt.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.