Zavrieť

Porady

majetok v Datalocku

Ahojte všetci,

pracujete niekto v programe Datalock s Majetkom? Ak áno, chcela by som poznať váš názor na program a na hot-line. Ja sa totiž tomu jedinému milému pánovi, ktorý tam sedí už dva mesiace neviem dovolať, skúšala som aj mejlovú komunikáciu, ale odpoveď žiadna.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    balala je offline (nepripojený) balala

    balala
    ahoj,

    ja potrebujem zistiť, či nám budú schopní naprogramovať vzorce na odpisovanie podľa našich požiadaviek, takže nič také strašne súrne, len sa mi zdá, že ten človek je nedostihnuteľný a ani neodpovedá na mejly. ale ďakujem aj tak )))))))))))))))

    účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

    To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac účtovník 007
    balala
    Ahojte všetci,

    pracujete niekto v programe Datalock s Majetkom? Ak áno, chcela by som poznať váš názor na program a na hot-line. Ja sa totiž tomu jedinému milému pánovi, ktorý tam sedí už dva mesiace neviem dovolať, skúšala som aj mejlovú komunikáciu, ale odpoveď žiadna.
    V Datalocku Ti budú schopní naprogramovať akú -koľvek požiadavku. No najskôr Ti pošlú cenovú ponuku na schválenie a ak Ťa neporazí z ceny, tak Ti to naprogramujú.
    Záleží tiež, aký máš program: Datalock D (už ho nebudú podporovať). Datalock W,Datalock SPIN.Ak máš problém napíš, možno budem vedieť poradiť. Neviem, kde telefonuješ, ale zavolaj Bratislavu. Sú ochotní poradiť aj cezpoľným.
    Len Ťa upozorňujem, že keď Ti bude dlho vyhrávať uvítacia hudba polož, lebo to neznamená vyzváňajúci tón. Tá hudba Ti signalizuje:tu-tu-tu-tu. Je obsadené. To len preto, aby si nebola prekvapená z tel. účtu.

    balala je offline (nepripojený) balala

    balala
    ahoj,

    ja robím v Datalock-W. Viem, že vedia naprogramovať, akurát sa neviem dočkať ani tej cenovej ponuky ani odpovede, chacha. Volám Blavu, ale ten pán je nezvestný. No nič, chce to asi viac trpezlivosti, tak budem asi viac visieť na tom telefóne. Inak tú uvítaciu hudbu by už mohli inovovať...)
    a ďakujem za ohlasy

    adminmaj je offline (nepripojený) adminmaj

    adminmaj
    Moja skusenost je, ze kazde rano od 7:30 do 9:30 sa mu da urcite dovolat. Treba skusit poslat e-mail este raz, nie vsetky sa dostanu k adresatovi.

    zelienka je offline (nepripojený) zelienka

    zelienka
    [QUOTE=balala]Ahojte všetci,
    ahoj balala
    majetok W v datalocku je jednym z najstabilnejsich programov, ktore tam poznam
    skus sa nechat prepnut na ine W oddelenie , su tam ochotni ludia , ked nenajdes kompetentneho ..urcite ti poradia..co s problemom

    balala je offline (nepripojený) balala

    balala
    ahoj zelienka,

    už som zistila, že je to jeden z najstabilnejších programov, už sa mi to všetko podarilo, chacha, dokonca aj s osobným stretnutím s kompetentným...)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.