Zavrieť

Porady

hladam spolocnika pre podnikanie

mam zaujem o podnikanie! bud vo vystaube rodinnych domov! na klucik! alebo chcem mat par ludi ktorych zamestnam v nemecku mal by som tam pracu pre ludi len treba kapital na ubytovanie a prepravu!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    dhin Pozri príspevok
    no uz sme dvaja zatial sa dari a vidim ze ideme dobrym smerom
    Skor alebo neskor pridete na krizovatku, kde sa nezhodnete na smere..

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    dvaja v sro?.....katastrofa.
    alebo ide o združenie FO?.................detto
    Naposledy upravil KEJKA : 30.08.08 at 17:32

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Ešte s.r.o. by mohlo byť, v prípade ak jeden má nadpolovičnú väčšinu.

    slabikar je offline (nepripojený) slabikar

    slabikar
    smith Pozri príspevok
    Ešte s.r.o. by mohlo byť, v prípade ak jeden má nadpolovičnú väčšinu.
    ani keby mal pol percenta, vobec nemaju viac ako jeden v s.r.o. co hladat. jeden a s nikym sa o nic nedelit!

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    slabikar Pozri príspevok
    ani keby mal pol percenta, vobec nemaju viac ako jeden v s.r.o. co hladat. jeden a s nikym sa o nic nedelit!
    No pokial predavas zmrzlinu, tak to asi stihas aj sam. Ale su aj ine druhy biznisu, na ktore je treba viac sikovnych ludi, pripadne ludi z viacerych oblasti. Pritom je dolezite, aby tito ludia boli ako vlastnici majetkovo zaangazovani, zamestatnecky vztah je trocha o niecom inom a nie je vzdy vhodne ho pouzit.

    slabikar je offline (nepripojený) slabikar

    slabikar
    tu neide o predaj zmrzliny, staci ze jeden z tych dvoch alebo viacerych zacne byt lezerny a prestane sa starat o firmu. potom uz nenarobis nic a ked sa nechce dohodnut o kupe, predaji podielu, tak zle dopadnes...

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    No netreba zase malovať len na čierno - poznám kopec firiem, ktoré fungujú, aj keď majú viac ako 3 spoločníkov. DOkonca poznám jednu, ktorá má 22 spoločníkov.

    V takýchto firmách je to ako v manželstve - aj manželia sa niekedy pohádajú. Ak sú ale rozumní, tak jeden druhému vyjdú v ústrety a spory sa zažehnajú.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    dhin Pozri príspevok
    no uz sme dvaja zatial sa dari a vidim ze ideme dobrym smerom
    Nuz mne tu ine nesedi. Keby sa vam darilo, tak nepotrebujes niekho, kto vam da peniaze na dopravu a ubytovanie robotnikov.

    dhin je offline (nepripojený) dhin

    dhin
    ano maspravdu lenten kapital bymi pomohol to trosku viac rozsirit!viac robotnikov viac aut a priestoru! mam 6 ludi a chcel by som mat aspon 20!

    gobseh je offline (nepripojený) gobseh

    gobseh
    Ja mam podobnu otazku a zaroven aj na teba. Kde budes mat sidlo spolocnosti? Ako s odvadzanim odvodov, stravne, cestovne? Vsetko im platis ty, ak si SK firma? Ci ani ty sam nevies? Dik, caf

    dhin je offline (nepripojený) dhin

    dhin
    mam ludi pod sebou ktory su na zivnost takze im neplatim nic! ubytovanie maju zadarmo a stravu si kupuju sami! som ako slovenska firma!zacinajuca

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Asi ťažko máš tých ľudí "pod sebou", ak sú to samostatne zárobkovo činné osoby a nerozumiem, ak to nie sú tvoji zamestnanci, načo potrebuješ kapitál na ich prepravu a ubytovanie.

    Radolus je offline (nepripojený) Radolus

    Radolus
    Re: hladam spolocnika pre podnikanie
    mam ludi pod sebou ktory su na zivnost takze im neplatim nic! ubytovanie maju zadarmo a stravu si kupuju sami! som ako slovenska firma!zacinajuca

    Takže sú u Teba šťastný a sú radi,že pracujú v takej dobrej slovenskej firme.
    To si akože sami dohadujú za koľko budú robyť?

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    dhin Pozri príspevok
    mam ludi pod sebou ktory su na zivnost takze im neplatim nic! ubytovanie maju zadarmo a stravu si kupuju sami! som ako slovenska firma!zacinajuca
    Marína Pozri príspevok
    Asi ťažko máš tých ľudí "pod sebou", ak sú to samostatne zárobkovo činné osoby a nerozumiem, ak to nie sú tvoji zamestnanci, načo potrebuješ kapitál na ich prepravu a ubytovanie.
    Hm, mne sa v tejto suvislosti v pamati vybavilo cosi o "pastieroch" pracovniciek vykonavajucich jedno z najstarsich remesiel tiez "na zivnost".
    Naposledy upravil endrju : 07.09.08 at 15:24

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    endrju Pozri príspevok
    Hm, mne sa v tejto suvislosti v pamati vybavilo cosi o "pastieroch" pracovniciek vykonavajucich jedno z najstarsich remesiel tiez "na zivnost".
    .... no veru..... tak ma napadlo, aj ja som kedysi počula niečo o erotickom chate, ktorý mal ako predmet podnikania zapísaný: "poskytovanie verejne dostupných informácií prostredníctvom internetu" hihihi

    gobseh je offline (nepripojený) gobseh

    gobseh
    Pre: Dhin
    A to ako tvoji zamestnanci suhlasia s tym, ze budu mat zivnost? A ked ju nemali, tak si im navrhol, ze si ju spravia, a so vsetkym suhlasili? To asi nevedia, do coho isli,ci?
    Ako napad z tvojej strany to nie je zly, ale vela ludi nesuhlasi s tym, aby si spravili zivnost.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.