Zavrieť

Porady

Platy v štátnej správe

Zaujímalo by ma, kedy napadne našich najvyšších pozrieť sa na tabuľkové platy zamestnancov štátnej správy. Mám 50 rokov, asi 29 odpracovaných a mám tabuľkový plat 10.600,- Sk, čo sa pomaly blíži k hodnote minimálnej mzdy. Na zalepenie očí tam je nejaké osobné ohodnotenie, ale to nerieši problém. Dokedy sa chceme v únii prezentovať platom štátneho zamestnanca v výške asi 350 euro?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    28danco je offline (nepripojený) 28danco

    28danco
    gypsynka Pozri príspevok
    Zaujímalo by ma, kedy napadne našich najvyšších pozrieť sa na tabuľkové platy zamestnancov štátnej správy. Mám 50 rokov, asi 29 odpracovaných a mám tabuľkový plat 10.600,- Sk, čo sa pomaly blíži k hodnote minimálnej mzdy. Na zalepenie očí tam je nejaké osobné ohodnotenie, ale to nerieši problém. Dokedy sa chceme v únii prezentovať platom štátneho zamestnanca v výške asi 350 euro?
    Do 30.9.2008 budem robiť v RO za TP 13600Sk. Idem do súkromnej spoločnosti kde bude 2x tolko.

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    28danco Pozri príspevok
    Do 30.9.2008 budem robiť v RO za TP 13600Sk. Idem do súkromnej spoločnosti kde bude 2x tolko.
    keď bude.. tak gratulujem, asi lokalita BA

    gypsynka je offline (nepripojený) gypsynka

    mám rada spoločnosť, ale som rada aj sama so sebou, milujem svoju rodinu ...viac gypsynka
    Nájde to u adresáta odozvu?

    jankkam je offline (nepripojený) jankkam

    jankkam
    Dobrý deň.
    Potrebovala by som zistiť či som zaradená správne do platovej triedy č. 7. Pracujem ako ekonómka obecného úradu. Som jedná pracovníčka, takže sa starám o všetko čo sa týka papierovania a vybavenia na obecnom úrade. Mám ekonomické vzdelanie a 27 ročnú prax. Nemala by som byť zaradená do pl. č. 8 ? Pozerala som si zákon ale neviem či som zaradená správne.

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    Moja známa celý život pracovala v súdnictve, teraz odišla do dôchodku a vyšiel jej dôchodok 298 €, nechcela som jej veriť, ale ukázala mi rozhodnutie Sociálnej poisťovne a fakt!!!

    A čo nás čaká? Niekoľko rokov povinne prispievať ešte aj do II. piliera zahraničným managerom a z roboty skočiť rovno do truhly. Je to priama úmera: čím dlhšie robíte, tým dlhšie prispievate do všelijakých nemenovaných poisťovní a tým menej si užívate zaslúženého dôchodku. To je ale ten účel - viacej prispievať a menej žiť !!!!!!!!!

    Platy v štátnej správe

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.